Pojavljivanja na stranici

imam veliki problem prije puno godina otvarao sam neke blogove i slično uglavnom sada neznam ni kako se zovu

No u posljednje vrijeme oko 3 mjeseca sam primjetio da su mi se pojavljivanja oglasa naglo porasla adsense mi ne pokazuje odaklem stižu jer nisam unio adresu

duplo pojavljivalja mi bude viška kada zbrojim sve stranice na adsenseu a tudan i zarade i više

kako da saznam odaklen dolazi

može li malo pomoći

Za početak sve oglase stavi u posebne kanale.
Provjeri da li su svi oglasni blokovi dobro iskopirani.

mislis da za svaku stranicu napravim poseban kanal

Da. Za neke stranice (domene) imam i po nekoliko kanala. Najlakše je pratiti ako je svaki oglasni blok jedan kanal.

super meni je sve u jednome kanalu

dali je moguće uopće da doznam s koje mi stranice dolazi posjeta

Pitanja su ti vrlo nejasna, malo pojasni.

[quote=“kromaser”]super meni je sve u jednome kanalu

dali je moguće uopće da doznam s koje mi stranice dolazi posjeta[/quote]

Pa nije ako ti je sve u jednom kanalu. Zašto ne koristiš kanale, barem je to besplatno?

ali ako sam postavio adsense kod na neki blog on će ni i dalje brojiti prikaze
razumješ ja neznam gdje se nalaze oglasi sve

malo sam istraživao po kompu i našao sam podatke od nekih blogova koji sada imaju dobru posjetu

još uvjek imam oko 1000 prikazivanja viška

ok da podignem temu
prije na adsenseu bilo viška oko 1000 prikazivanja no sada imam jako puno kao i 15 tak klikova i jednostavno neznam odaklen dolaze a i može me adsense bannati

meni nije jasno zbog cega se zalis, imas svoje blogove koje si napravio i na koje si stavio adsense. ok, vise ih ne odrzavas, ali to ne znaci da nema ljudi koje i dalje zanima sadrzaj tih blogova.

sad kad imas stranice o kojima se brines, napravi specijalno oglasne jedinice za njih, i stavi ih u kanale. Tako ces znat koliko tocno klikova imas na oglasnim jedinicama koje pratis, a ove ostale jednostavno ignoriraj dok ti generiraju pare. I ne, google te ne moze banati zbog ovih razloga koje si naveo. :slight_smile:

Poprilicno se slazem s trncom, malo opsirnije objasni

ovako adsense mi ne prikazuje stranice s kojih dolaze klikovi

a) probaj “izvješća o izvedbi -> URL kanali”

b) pronađi te svoje blogove i rasporedi ih po kanalima

c) ako se bojiš svojih spamerskih blogova, uvijek možeš odrediti na kojim sajtovima želiš da se oglasi prikazuju

da znam imam sve raspoređeno po kanalima
pronašao sam neke blogove ali nije to sve

da li je pamtno da kontaktiram google

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja