Pokemon GO - Igra li neko

Što je omladina, više će igrati oni s +20 nego mlađa ekipa. :smiley:

Iz prostog razloga: ekipi koja je gledala pokemone ova igra je na neki nacin ostvarivanje snova iz djetinjstva, dok je mladjoj generacij,i koja je pretrpana raznim likovima iz crtanih filmova, ova igra samo jos jedna u nizu :smiley:

Stavi Kodi na komp i croatiaondemand plugin i gledaj sta god oces.

A kakva je kvaliteta takvog gledanja?

Decki drzite se teme, kakve veze ima gledanje utakmice s Pokemonima :smile:

Ima kako nema - moze se pokemon pojaviti na TV-u :smile:

2 Likeova

0:0
Vruće je jako, ali drugo poluvrijeme očekujemo golove … domaćina

Grand Prime (ne volim ovaj mob) ali da kažem da mi je uvijek upaljen GPS, mobilni internet, Wi-fi i telefon uredno na večer stavim na punjač da se ne ugasi, sa nekih 30%. Sada je recimo 47% dok ovo pišem

1:1
Gotovo :slight_smile:

[quote=“MojNalog, post:8, topic:30333, full:true”]Pažnja igrača je usmerena na jednu tačku, pa shodno tome može dovesti i do nepažnje, čekam samo članak "Poginuo igrajući “PokemonGO igricu”, ili “Igrao igricu PokemonGO i pao sa krova zgrade” i takvi neki slični naslovi koji će krasiti novinske članke. Ove članke prvo očekujem iz Japana i Kine :slight_smile:
[/quote]

http://www.zanimljivoviral.com/major-highway-accident-caused-by-pokemon-go-after-man-stops-in-middle-of-highway-to-catch-pikachu-3-pics/

Ima smisla pravo da ti kazem :stuck_out_tongue:
Hoce li ovdje biti kakav update da se moze boriti sa pokemonima ili nesto, jer to bi bilo stvarno top :smiley:

Samo još da vidim da na sred ulice stoje dvojica debila sa mobitelima i uzvikuju ‘Pikachu ja tebe pozivam!’

1 Like

http://www.klix.ba/scitech/tehnologija/pokemanija-zahvatila-i-bih-organizovano-grupno-hvatanje-pokmona-u-sarajevu/

Trenutno samo se mogu boriti da osvoje taj “Gym”, uskoro stize update gdje ce se ljudi moci mjenjati za pokemone. Neki pokemoni ce se pojavljivati samo na odredjenim mjestima pa ce bit ono da ljudi koji ne mogu otici stvarno tamo daju nekog iz svog mjesta za tog drugog.

Aha, ja sam u svom gradu otkrivao PokeStopove danas, bilo zanimljivo bas :stuck_out_tongue:
Vidio sam da imaju te teretane, ali nisam bio lvl 5 pa nisam mogao, sutra cu to hehe. I otkrio sam da kada transferas pokemona onom profesoru da dobijes one slatkise, mislim da mogu evolvati sada neke od pokemona :smiley:

Sljedeći (ne tako dalek) korak su naočale koje će ovu stvarnost krizati sa virtualnom. Pa će igrači Pokemona moći cijelo vrijeme biti u igrici bez da bulje u ekrane mobitela.

A to će biti jako zanimljiv način proširenja ove stvarnosti koji će zasigurno naći svoje šire primjene… Dok jednog dana će biti pusto hodati ovom stvarnošću bez korištenja mogućnosti proširenja iste.

1 Like

“Get the fuck out …” :slight_smile:

Danas delfin posjetio i Klek, bio sam na licu mjesta ali nisam ga uspio uloviti.

Bilo je na nekim vijestima danas da je ta pokemon mania zahvatila Hrvatsku i da je neko pokemon središte za nekakvo punjenje nekakvih pokemon trenera u bolnici Vrapče. Baš prikladno! :slight_smile:

Za one koji ne znaju, Vrapče je umobolnica u Zagrebu :wink:

1 Like