Poklanjam domen online-filmovi.com

Pozdrav domena istice 19tog ovog mjeseca da li neko zeli domenu ?
na godaddyu je registrovana :slight_smile:

Zelim ja :smile: :smile: :blush:

Samo da znate da ako zelite ovu domenu morate da platite njezinu obnovu za sljedecu godinu koja košta izmedu 10-15$.

Ko zeli pokrenuti ozbiljan sajt sa filmovima nece zaliti ni 50$
Ako nizi znao online filmovi keyword ima 50k pretraga po racunici keyword planner-a :slight_smile:

Znam da ima pregledao sam ga uzecu ja tu domenu ako je ti ne produzis nisam se javljao jer godaddy registar nije baš da volim a kasno je za prebacivanje u novi registar :frowning:

Domena je vec u tudjem vlasnistvu nije kod mene :slight_smile:
Uzeo frajer’

1 Like

Odlicno ma malo je zajeban taj niche s filmovima po meni

Stvarno si teška mirođija

Zdenga, cudi me da nisi prodao domenu, ja se ne bavim tom bransom ali mi djeluje kao dobra. Svaka cast kad je dajes dzaba. Aky… ovdje si stvarno ispao…

1 Like

Ja mogu životom da se kladim da je to onaj Alek mreža

1 Like

Ajde ocemo u 100€ da nisam? a neka admin ili moderator provjeri po ip logovima ili po cemu vec oce

Što sam ispao?
Pa domena je dobra ali ja mislim da niche nije dobar i domenu se sigurno moze predati za neke solidne pare zato bih se i produzio ako bi bila slobodna.
Realno adsense ne moze raditi na tim sajtovima popunderi su slabo placeni a i treba redovno filmvoe stavljati tako da mislim da je bolje se drzati sajtova koji manje odrzavanja trebaju kao igre,pozadine i to

Ispao si sa tim produzavanjem, logicno da je mora produziti. Isto tako, nije kasno za prebacivanje na drugi registar.

Pa mozda ne znaju ljudi lol ima ovdje dosta djece na forumu bolje ih upozoriti nego da propadne domen i da ga netko uzme i baci jer nije znao da se treba produziti.
Pa iz iskustva kazem da moze nastati problem godaddy su lopovi meni nisu 10 dana prije isteka htjeli prebaciti pa sam produzio tamo i odmah prebacio i vise nemam posla s njima nikako.

Domena je odlicno samo me interesuje kada istekne domena sta se onda desava sa njom ?
Da li se ponovno moze kupiti ?

Pa sta bi ti ?

Da ti pokloni domen i jos da ti da 100€ ono da ti se nadje ?

Zavisi od registra do registra, znam da neke domene neki registri zadrže, ukoliko vlasnik nije ulazio dugo na net da ga to ne košta domene, ona naravno stoji na njihovom parkingu još jednu godinu. Ukoliko je dropana, naravno da je možeš opet kupiti ako je neko prije ne klepi :D.

Sada sta se desava. Javio mi se frajer oce domenu ja mu dam onaj kod kaze joj ovo se mora platiti de ti meni dns-ove promjeni platiti cu ja domenu , domena je ostala na mom nalogu. a ja ne bi da propadne domena. ili da je neki kinez uzme samo da gradi backlink ili neke gluposti :smiley:
Zelio bi da je neko iskoristi maximalno jer vjerujem da bi sa dobrom seo optimizacijom veoma brzo dosli na prvo mjesto na googlu :smiley: domena je odlicna online filmovi 50k pretraga filmovi online preko 200k ja msm :slight_smile:

Realno kada domena istekne imas ti fore kupiti jedno 1-2mj ali po nekoj vecoj cijeni.
Pa Zdenga produzi domenu ako ti nije bilo zao je kupiti nece niti biti zao produziti dignes neki obican sajt i mozda bude nešto a ovako da drzis je praznu nema nikakvog smisla :slight_smile:

Nemam kartice da bi je produzio.
Blokirana mi kartica …