Poklanjam odlične .ba domene

Pozdrav,

Danas sma naletio na ovaj odičan forum. Nisam vidio da ima posebna stranica da se predstavim. Uglavnom, od malena sam u medijima i marketingu. Najviše radio i televzija. U posljednjih nekoliko godina iz hobija čitam i gledam sve o digitali. Na žalost nemam vremena više da se sam posvetim razvoju projekata, ali sam zahvalan da barem razumijem masu stvari :slight_smile:

Za 30 dana mi istiću domene www.radim.ba, www.dijagnoza.ba i propali sportski portal www.tekma.ba. Od projekata tekma.ba smo odustali jer nam je oduzimao previše vremena, a kako je facebook radikalno smanjio reach, adsense zarada nije pokrivala saradnike i troškove…

OVO JE ADSENSE OD TEKMA.BA (btw. imamo i domenu gol.ba ). Od tekme je ostala i FB stranica sa 10.000 ljubitelja sporta z Hrvatske, Bosne, Srbije i dijaspore. https://www.facebook.com/tekma.ba/

Stranicu i dalje koristimo za objavu sportskih vijesti sa našeg news portala tntporta.ba tako da to ne poklanjamo :slight_smile: Eto toliko od mene, više o onome čime se bavimo pročitajte na tntgroup.ba (napomena: imamo digitalne usluge ali ih nikome ne prodajemo jer teško nađemo saradnike da nisu iz Indije).

4 Likes

Svaka čast na ovakvom dolasku na forum i odmah poklanjanju! :slight_smile:

Veselim se budućnosti na forumu, a što se tiče saradnika, na ovom forumu može pronaći veoma kvalitetne ljude.

Ekipa dolaze mi opomene za ove domene. Ako neko zeli domenu neka mi poslaje ko takte na mail alem@tnt.ba da posaljem u global hoat gdje aam registrovao…

Poklanjam:

radim.ba
dijagnoza.ba
tekma.ba
gol.ba

Izvini, mozda cu postaviti nespretno (naivno) pitanje ali me interesuje sta ustvarnosti to pretstavlja poklanjanje domene? Recimo da bi mi bila interesantna gol.ba ako mi naknadno ne bi prouzrocila visoke troskove.

Odgovor moze i na pp.

Lijep pozdrav.

Cao,

Ja sam ti slao poruku ali nisam dobio nikakv odgovor ?

Drug danas nisam radio. Nema skrivenih troskova. Godisnje placas domenu global hostu j to je to. Danas sam bio bolestan rijesimoovih dana detalje

Ekipa. Izvinjavam se ljudina sto au mi pisali. Zagubio sam i mailove i poruke. Neko je zelio domenu dijagnoza.ba slibodna je pa slobodno zakupite. Ostamo mi je jos radim.ba ako neko zeli i tekma.ba

Ako neko zeli tekma.ba mogu mu prodati i fb stranicu istog naziva, sve su sportski fanatici. Brending citav, tv reklame, radio reklame its vezan za tekma.ba poklanjam… na zalost, teksovi i sam sajt je izbrisan kad nam je rikno server :frowning:

Inace to je bio nas pokusaj sportskog portala. Donosio nam je cca 300 e mjesecno od adsensa ali su sportski novinari kostali vise. Kasnije je fb smanjio reach radikalno i palo je na 50e mjesecni jer je novi portal bio.

Gol.ba domenu smo odlucili zadrzati na nagovor klijenta koji zeli da nest zajedno pokusamo.

Poz

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja