Pokloni

Vidi ko šta da ga smeta ?

Meni je full OK, ali…
Odmah sam skužio da kad se klikne na katalog, ostaje iznad visiti mali gornji dio slasha. IE9

Dakle, dignuti katalog (i kontakt) 3 px…

http://www.poslovni-pokloni.biz/src/closelabel.png

Nema te slike. Inače jako lijepo.

EDIT: I nema errora ako ne ispunim ništa u kontakt formi a svejedno kliknem pošalji.

Hvala Sljaker, to nam je promaklo, nemamo ie9 :slight_smile:

Apazinjanin, hvala !

fotke su ok…ali ne razumijem kako namjeravas “unovciti” web?!
i font je “potrosen”…neki “kreativniji” je dobrodosao…

[quote=“posluzitelj”]fotke su ok…ali ne razumijem kako namjeravas “unovciti” web?!
i font je “potrosen”…neki “kreativniji” je dobrodosao…[/quote]

Kak mislis “unovčiti” ?

Koliko ti računaš da tih “poslovnih poklona” prodaš? Hoće investicija biti u pozitivi?

Domena mi se nesviđa. Ostalo ok.

Prvo sam pomislio da je stranica pilane ili nekog drvo-industrijskog pogona. Nema asocijaciju na poklone, Naslov POSLOVNI POKLONI previše nisko ne ističe se. Inače lijepo izgleda.

Kako mogu kupiti neki od proizvoda publiciranih na tvom webu?

Objašnjeno ti je u kontakt zoni.

Teško sam se snašao vratiti unazad, kad recimo odem na galeriju (katalog). Mislim da bi dobro bilo postaviti ‘naruči’ na svaki pojedinačni poklon, ovako želim recimo nešto naručiti a zaboravio sam kako se zove pojedini proizvod, bllaa…
Lijep dizajn

Kao što kaže mikibm, možda da malo središ to s vracanjem na prethodnu stranicu ili druge stranice. Pazi tebi, meni i ljudima koji se svakodnevno služe internetom to nije problem i brzo ce shvatiti, ali vjerojatno i sam znas da se dosta ljudi “gubi” na imalo kompliciranijim stvarima na stranici…

tnx svima!

I meni se sve vise cini da je navigacija u malom minusu.

Sto se prodaje i unovčavanja tiče, ne brati brigu :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja