Pokrenuo forum i trazim malo prometa :)

Tako je! Evo sad i ja vidim odakle to ide… :smile:

:o:

1 Like

Pa koja je onda svrha foruma ako nema posjetitelja? Nema svoju osnovnu svrhu i samim tim postaje besmislen.

Pa odgovorio je :slight_smile: Baš me briga za posjetitelje. Ja ih posjećujen.
Da ih sam sebi posjecujes

Pravilo je da se nikada ne zna. Jedan momka iz mog komislika je svoje snimke objavljivao na youtube zeleci da se reklamira kako bi ga angazovali da snima svadbe i sahrane i onda je preko adsensa poceo da zaradjuje platu jednog hirurga u Srbiji. Ni sam nije znao sta ga je snaslo. Tako da ne treba gubiti duh. Samo hrabro i samo napred.

1 Like

Ne pita ni isti ni piti pa nek stoji. I tako imam ogroman hosting i promet za siću koji je ujedno i program zarade (affiliate).

Kad praviš forum moraš da znaš tačno šta hoćeš i koju populaciju želiš da privučeš. Ti moraš da budeš pokretač inicijalnih diskusija i da pružaš kvalitetne informacije. A to da li će ti forum zaživeti, ili ne, zavisi najviše od toga šta budeš nudio tamo. I naravno bitna je konstantna borba protiv spamovanja i cookie stuffing-a. Mada mnogi ljudi (uključujući i mene) popularne forume još uvek poprilično uspešno koriste za cookie stuffing.

Ako smisliš dobar način da zadržiš ljude i da ih motivišeš da preporuče tvoj forum drugima odradio si najveći deo posla. Odličan primer foruma na našim prostorima, bar po meni, je: ana.rs

Ovaj forum je itekako živ i veoma posećen, bez ikakvih izgleda da mu “vreme prolazi”.

mislim da je i burek forum nepokolebljiv :smiley:

1 Like

To ti je recept kako da od foruma napravis staticku stranicu :):slight_smile:

Ako je coek dovoljno šizofrenik onda je mozda dobra stvar samo sebi forum da napravi. Meni ne bi lose bilo napravit jedan forum samo za me, no bojim se da cu upast u besmislene rasprave i da cu spamovat. Vjerovatno cu se i popickarat sa alter clanovima, sto ce dovesti do bana, onda ce stati diskusija i doci ce do propasti foruma. Ukoliko bih moga sve clanove drzati pod kontrolom taj forum bi imao smisao.

9 Likeova

Jedina dobra stvar je eto sto ce malo naucit da radi oko discourse

Ti bi Anja mogla biti malo kulturnija.

Nisam za tebe napisao da si sizofrenik, izvinjavam se ako si mislio da je upuceno tebi, ali pise jasno poslije da sam mislio na sebe, tj. nas.

Pa šta si ti muško? Zašto se onda zoveš Anja?

U ovom svetu normalan covek i ne moze da postigne nesto, samo sizofrenik, ili neka dijabola u svakom slucaju poseban.

1 Like