Politika

Već dugo u ovoj birtiji nije bilo politike. Kako gledate na svijet?

*Što će biti s Hrvatskom? Izgleda da je rođen novi vođa

*Nemiri širom svijeta, Libija i drugi Arapi i cijena benzina u budućnosti?

*Što će biti s Amerikom i dolarom?
http://www.stansberryresearch.com/pro/1011PSIENDVD/PPSIM126/PR

[quote=“neki_frajer”]Izgleda da je rođen novi vođa

[/quote]

mali je bolestan u glavu… u rangu modnog macka…

Nemam zvučnike spojene na komp pa ne čujem što lik priča ali prema komentarima koji su ispod videa može se reći da je lik rođeni političar.

Jedino mi je žao što su ti klinci zasrali regularne braniteljske prosvjede…

Što se tiče Arapa, ništa čudno - rješavaju se luđaka. To znači da je cijeli scenario vjerojatno smišljen negdje drugdje.
Što se tiče gadafija, da su barem protiv tog morona krenuli prije nego je financirao neke naše bivše političare…

Što se tiče Amerike, što očekivati od nesposobnog Obame i njegovih liberala - valjda isto što i od svih svjetskih liberalnih kukavica. Međutim, Ameri barem imaju šansu na slijedećim izborima vratiti republikance na vlast…

Što se tiče Hrvatske, počeo sam se nadati da će na slijedećim izborima i HDZ i SDP ispušiti. Također, počeo sam se nadati da možda ipak nećemo u EU…

Prva reakcija danas kad sam vidio “Ne u EU” zastave na trgu bila mi je “fajnali!”…sad čitam po forumima identične komentare.

http://forum.hr/showthread.php?t=623037&page=135

Tako sam i saznao da postoji udruga koja je donijela zastave na prosvjed. Mladi, branitelji…razni ljudi koji su svjesni kakva je mrkva ta unija.

Volim Hrvatsku - NE u EU!

http://sites.google.com/site/volimohrvatsku/

Nisam siguran da je to baš ta udruga ali kolika je šansa da postoje 2 ista imena…

Očigledno postoji medijska blokada ali i to puca. Internet je zakon.

dajte ljudi pa mi koji se bavimo webmajstorijama znamo kako je naše društvo zatucano i nazadno! 20 godina jedna te ista garnitura prodaje jednu te istu priču i raja to puši!

Eto gledam neko večer Vekića na teveju (mislim da je bio na jabuci) i tip bez ijednog treptaja govori kako je Josipovićev otac bio neki partizan sa malo većim činom a po njemu zna se kako su partizani zarađivali velike činove poslije rata te eto mora da je taj tata poslijeratni zločinac!
I to kaže tip koji je zajedno sa generalom Tuđmanom osnivao hadeze!
A da ne spominjem Boljkovca i Manolića!
Prestrašno!

@Sljaker a na istu temu Ne u EU:

Čovjek je osnivač Autodesk, Inc. kompanije i koautor čuvenog paketa AutoCAD. Kad on na svom osobnom sajtu drži ovo, neki vrag ima u toj ideji: :wink:

http://www.fourmilab.ch/evilempire/noEU/

Očigledno više ne puši…

S tvoje tipkovnice na Božji monitor…

A kad je tako, fakat ne kužim sve one koji ne kuže staru narodnu:

Možeš varati neke ljude sve vrijeme, sve ljude neko vrijeme ali nikako sve ljude sve vrijeme.

Možda niste gledali

“majko sveta napokon doživim da se prosvjeduje protiv ovih lopina i onda sve to predvodi budala…”

Sve je rečeno…

[quote=“NeuroPlin”]A kad je tako, fakat ne kužim sve one koji ne kuže staru narodnu:

Možeš varati neke ljude sve vrijeme, sve ljude neko vrijeme ali nikako sve ljude sve vrijeme.[/quote]

Po meni problem što su kod nas neki ljudi u većini već 20 godina. Zbog budućnosti svog djeteta nadam se da će napokon postati manjina.

[quote=“trnac”]Možda niste gledali

[/quote]

No, dobro…iako smo to odgledadli i ima tu svašta pa i nešto istine…ovime se daje argument onima koji tvrde da su to “bedaste teorije zavjera”…nije li bolje pogledati u pravo mjesto gdje se stvari odvijaju i vidjeti kakva nas “demokracija” očekuje tamo i kako se “poštuje” volja naroda, čak i mnogobrojnijih od hrvatskog…

Ovaj je zakon :slight_smile:

NO MEANS NO!

Václav Klaus stands up for Freedom

Imate negdje i cijeli govor na YT i trenutak kada svi napuštaju parlament dok predsjednik suverene države govori ono što im se ne svidja…

Pogledajte i “istina o eu” na yt negdje, ima titlove dokumentarac.

[quote=“mrcina”]“majko sveta napokon doživim da se prosvjeduje protiv ovih lopina i onda sve to predvodi budala…”

Sve je rečeno…[/quote]

Nije predvodio nego se prikrpao.
Ali, ne bih mu bio u koži slijedećih dana i tjedana… Ako ga ne zatvore, stao je na žulj braniteljima.

BTW, odavno tvrdim da su jedino branitelji snaga koja može doista nešto promijeniti. HDZ se tresao, a neokomunjare su pobjegle iz Zg. A tek je počelo…

[quote=“NeuroPlin”]Prva reakcija danas kad sam vidio “Ne u EU” zastave na trgu bila mi je “fajnali!”…sad čitam po forumima identične komentare.

http://forum.hr/showthread.php?t=623037&page=135

Tako sam i saznao da postoji udruga koja je donijela zastave na prosvjed. Mladi, branitelji…razni ljudi koji su svjesni kakva je mrkva ta unija.

Volim Hrvatsku - NE u EU!

http://sites.google.com/site/volimohrvatsku/

Nisam siguran da je to baš ta udruga ali kolika je šansa da postoje 2 ista imena…

Očigledno postoji medijska blokada ali i to puca. Internet je zakon.[/quote]

Ima i jedna stranka koja se odavno zalaže za iste (normalne i logične) ideje -

. Relativno su mali, ali već godinama postojano rastu ne odstupajući od stavova.
Također, odavno tvrdim da jedino pravaški svjetonazor može Hrvatsku izvući iz govana. Naravno, bez Đapića i sličnih…

Hrvatska bi trebala postati kolonija neke bogatije europske zemlje, koja će preuzeti naš dug i dati nam normalan život kak se živi. Neka si uzmu što žele, kad naši neznaju vodit državu neka je vode stranci. Jebeš otoke, kamenjar i slavonsku ravnicu kad se od toga nezna iskoristiti potencijal, a vjerujem da ima onih koji bi to znali. Kad završim faks, svakao ću otiči van jer živim jedan život i želim ga normalno živjeti, a ne sa podmičenim političarima koji gledaju kako svoju guzicu napunit, a za ostale neka se snađu. :sprst:

:doki:

Daj bože da na sljedećim izborima ne pobijedi ni HDZ ni SDP. Al ja sam rekao, bolje da nas kradu i unište ovi naši nego da nas jugoslaveni opet preuzmu i srbi me protjeraju. Radije ću umrijeti od gladi tu gdje jesam.

[quote=“Sljaker”]Ima i jedna stranka koja se odavno zalaže za iste (normalne i logične) ideje -

. Relativno su mali, ali već godinama postojano rastu ne odstupajući od stavova.
Također, odavno tvrdim da jedino pravaški svjetonazor može Hrvatsku izvući iz govana. Naravno, bez Đapića i sličnih…[/quote]

Vjerojatno postoje profesionalci koji se brinu da pravaška ideja bude razbijena na stotinu sitnih stranaka i ubacuju mučke koji onemogućuju ujedinjenje pravaša.

Pa i ne, nažalost…
Pravaši se doista između sebe glođu. Ustvari, postoje 2 frakcije:

• “političari” koji se pokušavaju modernizirati, a svoj kukavičluk opravdavaju pragmatičnošću (Đapić predvodnik)
    -oni koji se slijepo drže prvobitne Starčevićeve ideje, a ne uzimaju u obzir da se i sam Starčević ogradio od Stranke prava, tj. evoluirao je.

Prvo je stari Kandare bio kamen spoticanja, ali ga je Đapić debelo nadmašio. Ustvari, da nije Đapića, pravaši bi bili u jednoj stranci. Vjerujem, odavno vladajućoj…

Onaj koji je naredio ubijanje Paradžika to je sve dobro skužio. Skužio je i da bi Paradžik mogao biti predsjednik Hrvatske pa je tako jednim šutom razvalio dvije muhe.

E, pa kad je ta iskonska hrvatska snaga u takvom rasulu, naravno da vladaju razni HDZ-ovi i SDP-ovi…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja