POMOÆ OKO WEB SITE-a

Dali bi mi netko mogao detaljno objasniti kako i u kojem programu na stranicu ubaciti ovaj obrazac za kontakt i poveznicu na Google Map !!??

Evo primjera stranice kako bi to trebalo izgledati …
http://www.namjestaj-stolarija-buden.com/kontakt.php

Unaprijed zahvaljujem !

Pozz

Po pitanju pretpostavljam da ne znas neki server-side programski jezik pa je onda rjesenje instalacija nekog cms sustava unutar kojega imas kontakt skriptu ili googlaj “website contact form” i nadji sajt na kojemu mozes izgenerirati kôd koji ces ubaciti na svoj sajt i dobiti kontakt formular.

A kôd za ubacivanje Google karte mozes naci tako da Googlas “google map generator”

Gore na vrhu klikni “Pretraživanje” pa potraži kontakt form

Odeš na
http://maps.google.com/
, pronađeš prizor koja ti odgovara, klikneš na “Link” sa desne strane.

OK, USPIO SAM… PUNO HVALA … kad ste već tu muči me još jedna stvar … Sorry ak davim, al vidim da se kužite puno više nego ja pa reko da pitam…

Ovak skinuo sam s neta neki free template i hoću ga urediti u dreamweaver-u. I sad muči me kako da promjenim tekst u button-ima ili title(piše mi npr. “photos” i ja hoću promjenit u “slike”) … jel to isto radim u dreamweaveru ili ?? pomagajteeeee :slight_smile:

Unaprijed hvala

Ovisi kakav je taj button. Ako je slikovni to se treba promjenit u Photoshopu a ako je obican tekst, onda nadi to sto pise na buttonu u kodu toga templejta i promjeni.

ee pa to me baš i muči … gledo sam u kodovima i nema nista… mogu samo mijenjati dizajn stranice… ali što se tiče uređivanja teksta … nemogu ništa!!

Sve što je na stranici nalazi se u kodovima tako da je nemoguče da [color=“Red”]“nema ništa”[/color],
i sve se može promijeniti. Oni kodovi koji se nemogu mijenjati u Dreamweaveru možeš kopirati u običan text dokument, izmjeniti i ponovo kopirati u Dreamweaver (metatagove, menubar i sl.) :sherlock:

[color=“Red”]Edit:[/color] Ha, ha :slight_smile: Tek sad vidim da je ovo iz 2 mj. :slight_smile:

Ovo je od prekjučer, 2.6.

On ima problem što ne može promijeniti tekst koji piše na buttonu.
Ako tekst nije ubačen kroz HTML kod, nego je dio slike, nikakav tekst editor neće pomoći.

Pozdrav ljudi,
interesuje me ( ne moras mi tacno reci ) koliko kosta odprilike ovakav sajt u Hrvatskoj da se napravi?

ili, ako mozete da navedete cene, koliko se naplacuje odredjeni tip / dizajn sajta u Hrvatskoj?

hvala

[quote=“neshbros”]Pozdrav ljudi,
interesuje me ( ne moras mi tacno reci ) koliko kosta odprilike ovakav sajt u Hrvatskoj da se napravi?

ili, ako mozete da navedete cene, koliko se naplacuje odredjeni tip / dizajn sajta u Hrvatskoj?

hvala[/quote]

:malerukes
google kaže:

http://www.google.com/search?q=web+design+cijena&hl=en&rlz=1B3GGGL_en-GBHR322HR323&start=10&sa=N&tbo=1

Pomislih u tom trenutku da je mm/dd/yy :andjelko:

[quote=“gambo”]
Ako tekst [color=“Navy”]nije ubačen kroz HTML kod[/color], nego je dio slike, nikakav tekst editor neće pomoći.[/quote]

Istina nema pomoći od text editora ali si može dati truda i probati sa photoshop-om ili sa običnim paint-om koji svi imamo u kompu :zub:

U takvim situacijama bi mu mogli pomoči kad bi nas uputio o kakvom se templateu radi tj. da stavi link pa ga mi skinemo i vidimo o čemu se radi.

VEEEELIKO LJETNO SNIŽENJEEE

OPERATER (Office osnovni) - individualna nastava 1200 kn
-pohađanje tokom ljeta, ili od jeseni
-samostalno birate termine i tempo nastave koji Vama odgovara

POSLOVNA TAJNICA - dopisno-konzultativna nastava 800 kn

WEB DIZAJN - grupna nastava 1800 kn
-pohađanje a) tokom lipnja, srpnja i početkom jeseni
b) početkom jeseni (tokom rujna)
-trajanje tečaja: 2-3 mjeseca

GRAFIČKI DIZAJN - grupna nastava 1800 kn
-pohađanje a) tokom lipnja, srpnja i početkom jeseni
b) početkom jeseni (tokom rujna)
-trajanje tečaja: 2-3 mjeseca

WEB MASTER - grupna nastava 2000 kn
-pohađanje početkom jeseni (tokom rujna)
-trajanje tečaja: 3-4 mjeseca

-upisi u tijeku
-UVJERENJE ZA UPIS U RADNU KNJIŽICU

-KONTAKTI:

MAIL: marijana.mestrovic@gmail.com
sandragregorin@gmail.com

MOB: marijana: 099 8390 277
sandra: 095 8125 751

Dali bi neko mogao da mi pomogne oko izrade dvojezicnog sajta.
Kako da na postojecem sajtu koji je radjen u WYSIWYG ubacim i njemacki jezik posto sam ja amater zaista neznam dali to moze da se inplementira i kako.
:zjev:

pozdrav svima, imam isti problem kao sumenko tj. trebao bi mi netko za izradu dvojezicnog sajta i to sto je moguce prije. Koliko je u stvari potrebno za izradu istoga (nije nesto komplicirano). Hvala unaprijed

Sve zavisi od količine teksta, nemoj da te ko nagovori da radis sa Google Analyticsom!

A što fali Google Analyticsu? Baš je lako izraditi dvojezicni sajt sa njim.

Ništa ne fali ni microsoft OE tools>options>compose>stationery>select>create new
:lula: :spimp:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja