POMOĆ : Dupli link PROBLEM!

Pozz ljudi, instalirao sam jednu skriptu i evo šta mi se dešava na Login-u kada unesem username i password…

Primjer : http://mojdomen.net/login/mojdomen.net/login/

Kako da to popravim

Ne samo na loginu vec na svim stranicamaa…

Koja skripta? Pocetna stranica nije postavljena / nije mijenjana, zato pise da je u izradi.

@Zimbabve​xD de kopiraj nam .htaccess ili ukoliko vec hoćes sam ovo da riješiš (bez da nam kopiraš bilo šta) možeš pokušati sa :

da svaki link u codu stranice zamjeniš sa <a href="tvoj_link_na_stranici">Bal bla bla<a/> u <a href="/tvoj_link_na_stranici">Bal bla bla<a/> obrati pažnju na “/” također i formama gdje imaš <form method="POST" action="tvoj_neka_stranica"> izmjeniš u <form method="POST" action="/tvoj_neka_stranica"> te ponovo obrati pažnju na “/” možda ćeš imati malo više posla , pa eto javi jel pomoglo išta :smiley:

Radim sa freearcadescriptv2.O

Izgleda da sam prvi puta greškom na /install.php napravio grešku i sada kada sam drugi puta unosio morao sam staviti na kraju domene // dvije kose crte i sada radi…
Na skripti je napravljeno nakon install-a prijavljujes se sa username: admin Pass: admin i ja kreten greškom sebi stavim c.c admina znači samo sadrzaj mogu izmijeniti i dodati …
Pokušao sam sa brisanjem cijelog sajta sa hosta ali izgleda da je u nekom dijelu hosta ostalo sačuvano sve i sad kad ponove uploadujem i sve ponove uradim i dalje mi je c.c (urednik) admin :blush:

Obrisi i sql bazu i sve ponovi, ostalo je u bazi to.