POMOĆ. Google Adsense Analitika prestala sa radom BUG ili hack?!

Bas me zanima koliko lik mjesecno zaradi na takvim slucajevima. Ima sigurno i onih koji misle da im je kanal otisao u bananu i napustili ga, a smrad nastavi skupljat pare :relieved:

Znam koliko je meni otprilike uzeo smrad… :rage: tješi me da je ovaj tjedan kad je upao bio naj lošiji…

cega se sve ljudi nece sjetiti … pa koliki mu je rizik da ostane bez adsense naloga? kontam ako izmijeni par youtube kanala mjesecno valjda posumnjaju iz googlea

Moje je mišljanje da to nikako nije preporučljivo. :point_down:Time si samo isključio svoj kontakt, moguće je i za neku dobru suradnju, a inficirat ćeš se svejedno i sa tog drugog emaila ako ga otvaraš. :wink:

Potrebno je, držim i dovoljno; biti (jako) oprezan, kao u mnogo čemu. Ovo mi sliči (oprosti Wolfe) na ono kad ti netko pošalje hakiran email pa zaraziš svoje računalo otvaranjem attachmenta. :frowning:
Sve je moguće, jasno, ali to se neće dogoditi ozbiljnijem i iskusnijem kompjuterašu. :o:

P.S. Dobro da smo ovo riješili.

1 Like

A ja mislio da to jedini radim :smile:

1 Like

Ja to nikada ne radim. :blush:
Tako se je jedan bojao SIDE i stalno upotrebljavao po nekoliko kondoma jedan preko drugog…
I… na kraju pregazilo ga je auto. :smile:

Kako rekoh:

:o:

A eto stari bik a neiskusan…što ćeš…:sweat_smile:
Kako kažu, svaka škola se dobro plaća… tako i ovaj moj 7dnevni tečaj me ljepo koštao…:joy:
A gle, email sam ostavio orginal kao zbog autentičnosti i sponzora od kojih sam dobro ogrebao… a sad, eto mi…
“Ovo mi je skola, i drugi puta cu pametnije…”, kako bi to otpjevao Điboni.

1 Like

Ne Wolfe, nisam tu mislio na tebe nego na slučaj kad stigne virus u email attachmentu pa se otvara att. i zarazi računalo. :blush:

Naravno, tako rade pravi Youtuberi. :+1: :o:

1 Like

Sve u redu i da jesi, ja sebi nemogu oprostit što sam blesav…:grin:
7 dana u Egiptu…