Pomoć je svaka dobro dosla!

Zdravo
Svi smo potreseni poplavama u regionu. Vidjeli smo svi sta se desavalo i sta se jos desava puno mrtvi ljudi, dosta je ljudi ostalo bez brata, oca, sestre, majke itd :frowning: Ja i moji prijatelji iz sarajeva smo na sve nacine pokusavali pomoci pravili akcije skuplali hranu, odjecu, obucu, higijenske stvari itd i svaki dan smo slali za maglaj, viskoko, kakanj, olovo gdje sve nismo slali borili se isli od firme do firme marketa milili da nam doniraju hranu nismo trazili novac kako bi poslali gladnim ljudima koji su ostali bez krova nad glavom. Sve je to fino i bajno da je pola te hrane doslo do ruku hladnih ljudi koji tamo cekaju kamione da bi im neko dao kilu brasna ili jedan hljeb i ribu da bi nahranili svoju djecu. Zgrozeni smo bili kad smo saznali sta tamo rade sa tom hranom kako ih vracaju u svoje prodavnice i pune markete plus na to cijenu digli prehrabene robe SRAMOTA. Olucili smo da skupimo koliko toliko novca i podjeliti onima kojima je najvise potrebo i dati im novac u ruke. Podijelicemo se u 3 grupe i svaki drugi dan od donacija ici na različita mjesta i dijeliti novac, hranu, obucu, odjecu sta god skupimo. Zato molim sve dobre ljude koji su u mogučnosti da nam doniraju 1KM ili ko koliko moze. Nemamo racun nikakav imam ja peypal account gdje mozete uplatiti i mi cemo objavljivat slike sa terena na svim forumima gdje smo objavili ovo. Dobili smo od RSG Radija pomoc pustaju nasu akciju kako bi nam pomogli da skupimo sto vise da pomognemo ovom narodu sto je nastradao. Poslje polava dolaze bolesti, kontaktirali smo sa crvenim krizom najpotrebni su sad za sad higijense stvari, ljekovi !!! Ljudi budi de uz nas pomozimo zrtvama poplava.

Paypal email svaki fening je dobrodosao: j0k3rbih@gmail.com
Imam i debitnu karticu samo nez sta trebam dati koji br.
Takođe odjecu mozete slati ko ima neke stvari da ne nosa i da su mu male rado ce neko nosati, niko ne gleda jel markirano ili ne.

Hvala vam

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey