Pomoć oko Adsense reklama (ne prikazuju se)

Naime imam Adsense račun odobren preko bloga, medjutim u zadnje vrijeme na blogu je jako lose pa sam odlucio kupit domenu i hosting za taj racun, kada sam sve zavrsio postavim rekleme, ali ne prikazuju se uposte, ima li neko neku ideju sta bi mogao biti problem, sta mogu uciniti, moj prijatelj je isto ovako uradio ali oglasi se pojavljuju!

Koliko je vremena prošlo od postavljanja oglasa? Gugl u poslednje vreme zna da odugovlači sa prikazivanjem reklama na novim domainima, nekad zna to da se rastegne i na 2-3 dana dok se ne počnu normalno prikazivati.

Sinoc postavio niti jednom se nije prikazala.

Sačekaj još 2 dana, ako ni tada ne bude bilo onda je nešto drugo problem, mada ja tipujem da ako ti je sve okej oko accounta i sajta, da će se u naredna 2 dana početi prikazivati.

Moguće je da je do tebe… Mozda tema je u pitanju :smiley:

Pokušao sam i drugu temu ali opet isto, imali jos nešto sto bi mogao polusat!

Zna biti i do plugin-a deaktiviraj sve plugine promjeni temu ubaci reklamu i sacekaj 24h :slight_smile:

Jesi dodao tu novu domenu, tamo na adsense racunu i odobrio da se mogu oglasi prikazivati…

1 Like

Da, dodao sam domenu na adsense, reklame na blogu rade super, medjutim na adsensu ni jedan prikaz sa nove domene :frowning:

Nisam se dugo uključivao u forum (godinama :roll_eyes:)… Naime, odnedavno sam primjetio da firefox više ne prikazuje adsense reklame na mom sajtu, međutim ne prikazuje ih više na niti jednom sajtu… Što je to? Nisam u toku… Mozilla zaratila s Googlom :hushed: ???

Verificiraj sajt u adsense accountu i ponovno zaljepi html.

Verovatno ti je na firefoxu uključen adblocker pa zato.

prvo, pitanje je da li ti je sadržaj tj tekstovi i slike u skladu sa smernicama, i da li je domen možda banovan.
drugo kad proveravaš da li se prikazuju proveravaj i sa desktopa, sa moba, tableta kao i iz više brauzera chrome, opera, mozila…
treće, probaj različite veličine oglasnih jedinica. neke se ne pojavljuju na svim pozicijama.
četrvrto probaj na različitim pozicijama ili čak sa drugom temom, jer možda negde neki div nije dobro zatvoren.
reklame se pojave nejćešće od odmah do 15tak minuta, sve preko toga je najčešće neka greška.

Jesi pokusao dodati reklame na drugi domain ?

tebi je nalog hosted ako si dobio i koristio preko blogspota. Sta sad trebas da uradis je da taj novi domen koji si postavio prijavis i sa njim konkurises kao od nule.