Pomoc oko AdSense

Jel obrisan clanak? kad se klikne na link koji postave, gdje on vodi?

Link koji postave vodi na ovaj tekst

404 :frowning:

Not Found

Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.

Jesi li ti ona veca sa monadplug teme?


Na njen sajt se ne moze uci dok ne odbroji.

Ne i ne koristim monad ja pricam o sajtu na kom nemam reklama vi meni saljete slike sa reklamama ne znam kakve to veze ima sa mnom? :roll_eyes:

Ni ja ne znam stvarno sto sam ovo poslao :roll_eyes: poklopila se imena pa zbog toga verovatno.

@Q_Line je pisao na drugoj temi o google cacheu

možda je to problem i u tvom slučaju @veca

Obrisao sam je iz Cachea i poslao na pregled i opet dodje mail da krsi pravila. Nigdje veze. Ne znam sta vise raditi.

Koristis Payoneer …

Nemožeš obrisati iz Cache i odmah poslati na pregled kada Cacheu treba nekada 2 dana da obriše sadržaj.

I ne šalji na pregled, ja to nikada ne radim, samo radim ovaj opisani postupak koji je @korisnik9758789 još jednom naveo.

Ali Payoneer nije dozvoljen kao nacin isplate nazalost

čak i da koristi payoneer virtuelne račune za isplatu sa adsensea moraju se zemlje poklopiti …

Vidim da su ljudi poceli da prodaju strane Adsense racune, mora postojati nacin isplate, ali eto za sada je meni nepoznat

Ja znam osobe koje koriste Payoneer, ali mozda su prije dodali, nemam pojma

Moguce, a sta je GWT ima li neko link i neku pomoc u vidu opisa kako, sta odraditi, nisam se susretala sa tim :roll_eyes: i hvala svima na pomoci :hugs:

Nacin isplate koji ja koristim je Western Union. Za HR postoji jos wire transfer i check. Ako se koristi wire transfer bankovni racun mora biti otvoren u zemlji u kojoj se nalazi vlasnik adsense accounta tj. u ovom slucaju u HR(znaci tekuci racun u nekoj od HR banaka).

Znaci da nije moguce koristit Payoneer karticu kao nacin isplate.

1 Like

Nije mi jasno kako zbog kopiranog sadrzaja krsis pravila? Pa 99% stranica ima barem nesto kopiranog sadrzaja, a da ne govorom o slikama. Po tome svi bi trebali biti banirani…

vidis kad odobravaju onda odbiju zbog kopiranog sadrzaja, ali kad odobre onda sve ok :smiley: 4500+ kopiranih clanaka? nikakav problem hah

Da ali kak sam shvatio on je imao gore oglase pa su mu skinuli radi kopiranog clanka…

https://www.google.com/webmasters/

Je li po vama bolje fb stranici spojiti sa webom ili ipak adsense na webu i ne spajati? Koji nacin vise zarade donosi?