Pomoc oko AdSense

Ali Payoneer nije dozvoljen kao nacin isplate nazalost

čak i da koristi payoneer virtuelne račune za isplatu sa adsensea moraju se zemlje poklopiti …

Vidim da su ljudi poceli da prodaju strane Adsense racune, mora postojati nacin isplate, ali eto za sada je meni nepoznat

Ja znam osobe koje koriste Payoneer, ali mozda su prije dodali, nemam pojma

Moguce, a sta je GWT ima li neko link i neku pomoc u vidu opisa kako, sta odraditi, nisam se susretala sa tim :roll_eyes: i hvala svima na pomoci :hugs:

Nacin isplate koji ja koristim je Western Union. Za HR postoji jos wire transfer i check. Ako se koristi wire transfer bankovni racun mora biti otvoren u zemlji u kojoj se nalazi vlasnik adsense accounta tj. u ovom slucaju u HR(znaci tekuci racun u nekoj od HR banaka).

Znaci da nije moguce koristit Payoneer karticu kao nacin isplate.

1 Like

Nije mi jasno kako zbog kopiranog sadrzaja krsis pravila? Pa 99% stranica ima barem nesto kopiranog sadrzaja, a da ne govorom o slikama. Po tome svi bi trebali biti banirani…

vidis kad odobravaju onda odbiju zbog kopiranog sadrzaja, ali kad odobre onda sve ok :smiley: 4500+ kopiranih clanaka? nikakav problem hah

Da ali kak sam shvatio on je imao gore oglase pa su mu skinuli radi kopiranog clanka…

https://www.google.com/webmasters/

Je li po vama bolje fb stranici spojiti sa webom ili ipak adsense na webu i ne spajati? Koji nacin vise zarade donosi?

Pala je zarada na Instant FB clancima 2-3x u odnosu na start tog sistema, tako da je bolje ne koristiti ga, plus na prividno povecani reach i neces bas dobro proci.

Bug na adsensu je to. Ja sam sve pokusavao da vratim sajt. Svaki put izadje taj obrisan nepostojeci link. Brisano sve iz baze, ponovo pokrenuto sve od nule i opet prikazuje taj link. Jedan sam sajt uspeo da vratim, 3-4 nisam.