Pomoć oko free mail sustava

da li netko zna free mail sustav koji netrazi exec file fajl kako bi se instalirao nasao sam jedan otvorenog koda ali trazi me exec file fajl koji moj hoster nedozvoljava zbog sigurnosti …

ovo sam nasao …

ako netko ima nesto unaprijed hvala

sta nitko nezna neki free mail sustav … govorim o sustavu kao gmail, net.hr, yahoo itd na to ciljam

Vecina cPanel hostera ima predinstaliran webmail sustav, i to dva ako se ne varam.

Pogledaj ovaj link:

puno hvala

sad vidim ovo moze samo 50 mail acc. nazalost:(

p.s. sto si stao sa pisanjem bloga bas sam se uzivio u “citanje”

[quote=“Webmeister”]Vecina cPanel hostera ima predinstaliran webmail sustav, i to dva ako se ne varam.

Pogledaj ovaj link:

[/quote]

nazalost ako si mislio na web mail a vjerovatno si mislio na to … meni treba nesto kao freemail.net.hr …

lp.

da… vecina cpanela ima round cube… ali ja kako sam skontao to je samo POP3 server…

mozes samo da primas poruke…

e ovako da sada objasnim kako se spada jel niste skužili… ne tražim ja web mail ja tražim skriptu (plaćenu ili ne) koja ima sistem kao na freemail.net.hr znači da se posjetioc može registrirati i dobiti mail adresu (njegovnick@nasadomena.com) znaci da radi kao freemail da mozemo ponuditi besplatni mail s nasom domenom a vi dosad sto se govorili je webmail cpanela… zapravo pričali ste o tome da admin dodjeljuje mail adrese a ja tražim (naglašavm) princip rada kao freemail.net.hr da se posjetioc moze regati dobije mail s nasom domenom i da moze viditi i pisati poruke bas kao na freemail.net.hr-u

oprosti na offtopicu ali može samo jedno pitanje…što ćeš dobiti korisnici ili ti kada ima već toliko free mail servisa?ovo me zanima jer bi na jednom sajtu mogao dobiti dosta ljudi koji bi se registrirali i dobili svoj mail ali neznam što će bilo tko od nas time dobiti

sto ce dobiti šamar :wink: a kad bi ja tebi sad iznjeo cijelu ideju … kako bi ja profitirao time … nikako … samo bi iznio ideju ovdje i netko bi je sigurno pokupio i napravio tako isto … pokupio pare i pozz …

ajde sretno ti s idejom pa onda nakon što pokupiš pare mi javi da vidim što to nisam vidio :wink:

svakako te obavijestim

obavjesti i mene… :stuck_out_tongue:

a sto se tice mog predhodnog posta, bio je samo opaska na webmail, i njegove karakteristike (koje sam ja zapazio)

Pogledaj
http://www.zzn.com
, nije nešto ali funkcionira i free je. Registracijom dobivaš poddomenu nesto.zzn.com i korisnici mogu samostalno otvoriti adresu tipa ime@nesto.zzn.com. Taj servis radi već puno godina. Nažalost mislim da nije moguće koristiti svoju domenu, ali svejedno provjeri, mozda sam u krivu.

Ne znam jel ima jos servisa kao sto je taj.

[quote=“xapuc”]da… vecina cpanela ima round cube… ali ja kako sam skontao to je samo POP3 server…

mozes samo da primas poruke…[/quote]

Prvo glupo ti je radit te freemail sustave jer nose previše odgovornosti :slight_smile:

@xapuc

cPanel ima ono što server administrator instalira… Obično je to squirrelmail i horde ali se može instalirat recimo i roundcube…

Osobno mi je roundcube najdraži :slight_smile:

glupo ili ne ja znam sta radim … valjda ja znam sta je najbolje za mene da nnapravim

LP.

ovo baš i mene zanima :slight_smile:

kad dobijem odg. od jedne hosting kuce dal mogu staviti doticnu skriptu na server … svakako cete biti upuceni kada sve bude pusteno u rad …

do tada ako netko zna neku skriptu neka poogne

lp.

jos nisam nasao rijesenje kako da doticnu skriptu stavim na host … ali ako netko zna neku ,… nek javi … na pm nece me biti par dana pa da nelistam forum

još trazim skriptu … ako netko zna

Jesi probao roundcube?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja