Pomoć oko keywords, povećanje cpa

Dobar dan.Citam u zadnjih par dana kako povecati cpc pomocu keyworda, e sad moja niche je vijesti ali na engleskom pa me zanima gdje bi besplatno mogao naci keyword za tu nichu,koje su naplacenije,i ako ima neko video kako ubaciti keywords na portal(stranicu).Gledao sam nekoliko sajtova ali se naplacuju,ako ima kakva stranica ili nesto besplatno.Vecina su po 50$ i vise a trenutno nemam novca iako sam cuo da ne treba da zalim na SEO i tako to ali trenutno nemam novca pa ne mogu placati.Ako iko moze pomoci.Hvala,pozdrav.

Evo editujem ako jos neko zna kako povecati cpc i ako bi htio pomoci neka mi napise.Hvala

Pretpostavljam da koristis adsense, jesi pokusao sa CPA? npr imas vijest o nekom novom proizvodu za izbjeljivanje zubi, nadjes CPA mrezu koja ima offer za takav proizvod i to ubacis u tekst ako citatelji kupe ti dobijas dio novaca. Ljudi se ogranice na adsense i nisu ni svjesni kakvu zaradu propustaju.

1 Like

imas dva trazenja dnevno nekad jedno ali dobre rezultate daje…https://kwfinder.com/
prilicno hrabro za vesti na engleskom, prejaka konkurencija…

1 Like

Hvala puno,pokusati pa sta bude haha :slight_smile:nego da li imas kakav video da mi pokaze kako se ubacuju keyword na stranici.Hvala

Jos mi adsense nije odobrio par puta me odbio ali se trudim nema stajanja,pa cu tek vidjeti kako ce ici jer je stranica nova,a adsene imam par dollara na youtube,ako ovo bude lose mozda pokusam i to.Hvala puno na prijedlogu.