Pomoć oko Keywords

Pozdrav

Pišem diplomski rad iz SEO pa sam stavio svoj fakultet kao primjer pa ako bi ste mi mogli reć dali su keywords na toj stranici dobro složeno i šta ne valja.

Hvala

Ako pišeš diplomski u kojem navodiš keywords tag kao nešto bitno ja bi te srušio.
Ono, ozbiljno.

[quote=“trnac”]Ako pišeš diplomski u kojem navodiš keywords tag kao nešto bitno ja bi te srušio.
Ono, ozbiljno.[/quote]

Mislim da na današnjim fakultetima stvari funkcioniraju malo drugačije.
Ono što vrijedi “na ulici” ne mora isto vrijediti na faksu ili školi.

Recimo na mysql stranicama kod uvoda u dizajniranje baza piše da se mogu isključivo koristiti foregein keyevi i da postoje ljudi koji isključivo tako rade.
Mislim da nema profesora od osnovne škole pa do postdiplomskog koji bi tu tvrdnju prihvatio.
A takvih primjera ima na kilograme.:roflmao:

Znam jedno predavanje od možda najače hrvatske IT obrazovne institucije koje je bilo prije 3-4 godine u kojem je bilo rečeno da CSS služi isključivo za izradu stilova na stranici.

Ipak se radi o diplomskom radu, a ne predavanju niti seminaru.

Imao sam zadnjih problema sa jednom domenom. I tako sam tražio po netu svašta što se tiče SEO-a i Googla. I ispostavilo se to da su ti keywordsi skoro pa beskorisni. Novi pretraživači ih jednostavno ne gledaju kao nešto važno.

Npr. WordPress ne daje out-of-the-box opciju da možeš na stranicu stavljat keywordse nego moraš instalirati dodatni plugin ili ih sam ubacit drito u template.

eto, my 2 cents :slight_smile:

Da, danas je to gotovo beskoristan meta tag, ali ako profesor traži, onda je dobro napisan. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja