Pomoć oko par stvari

Pozz svima, eto početnik sam u izradi stranica, pa eto imam problem. Kolega mi je pomogao napraviti stranicu koju radim za diplomski, pa pošto on nema vremena moram se tu obratit i nadam se vašoj pomoći, pa eto:

Prvi problem je kod opcije “Zaboravili ste lozinku”, kada kliknem gumb na toj stranici ima samo prazno polje i opcija “Zatraži novu lozinku”(di se upise mail adresa) a sa strane nigdje nista ne pise, a ja bih dodao “Za novu lozinku upišite Vašu mail adresu u prazno polje, te će Vam se na mail adresu poslati nova lozinka kojom ćete se moći ubuduće logirati”, a neznam di da upisem taj kod, pa eto molim pomoć, a kod je dolje :

Pa po ovome što ja vidim ti ni nemaš taj dio koda ovdje. Odi u notepad++ i potraži u projektu “Zatraži novu lozinku”. Kada to nađeš vjerojatno ti bude jasno gdje moraš što dodati. Ako ne postaj dio koda koji sadrži navedenu rečenicu pa ti vjerojatno budemo mogli pomoći :slight_smile:

Ovaj dio koda se nalazi u folderu process-> lost_password.php, nigdje drugdje se ne spominje

budimo realni, nije ti prijatelj pomogao izraditi stranicu, nego ju je on sam izgradio :smiley:

Ne taj dio koda nego “Zatraži novu lozinku” gdje se nalazi (bez ").

To si i ja mislim :slight_smile: