Pomoc oko Paypal registracije

Pozdrav ,
Ja sam iz Srbije i potreban mi je paypal. Da li neko moze da me uputi kako mogu da verifikujem i skinem limit. Nasao sam na netu dosta contenta sa VCC (Virtual Credit Card) opcijama ali mi deluje ne sigurno.
Znaci iskljucivo mi je PAYPAL potreban.

P.S. Oprostite ako ovaj thread nije namenjen za sekciju e-trgovina.

Inace probao sam sa svim karticama iz Srbije , mislim sa svim bankama jachim i nije moguce

PayPal nema u Srbiji, tj. za Srbiju nisu uveli PayPal još uvijek. Možeš probati sa virtualnim US bankovnim računom a to je objašnjeno na linku dole ispod.

http://www.internetzarada.org/virtual-us-account-t-5803.html

Ja koliko sam upoznat od septembra ove godine Srbija moze koristiti PayPal. Alii tacno neznam.

Sto se tice aktivacije Paypala i spajanjem sa Kreditnom Karticom treba da uradis sljedece…

Potrebno je da napravis acc na paypal.com, zatim da u acc-u upises broj svoje kreditne kartice. Na paypal racunu bi se u dan-dva trebalo pojaviti 1.95$ koje bi skinulo sa tvoje Kreditne. Kako bi verifikovao karticu (dokaz da je tvoja), potrebno je da odes u banku i provjeris izvod na racunu, na izvodu bi trebalo da bude prikazana transakcija -1,95$ sa naznakom PP*(4cifre)CODE. Taj 4 cifreni broj je potrebno upisati na Paypal acc kada se klikne na verifikaciju kartice. Nakon prihvacene verifikacije istog trenutka mozete placati i vrsiti transfer novca.

Ukoliko trebas josh nekih pitanja budi slobodan i kontaktiraj me!

Lp.

Bilo je rasprave i trebala je biti Srbija na PayPalu ali nije. Svi iz Srbije koje ja znam i dalje koriste MoneyBookers i AlertPay (ali sa ovog se nemogu dići pare na karticu).

Dakle ovo gore što sam postavio je jedna od opcija ko nema PP. :slight_smile:

[quote=“Daemien”]Bilo je rasprave i trebala je biti Srbija na PayPalu ali nije. Svi iz Srbije koje ja znam i dalje koriste MoneyBookers i AlertPay (ali sa ovog se nemogu dići pare na karticu).

Dakle ovo gore što sam postavio je jedna od opcija ko nema PP. :)[/quote]

Iskreno mislio sam da Srbija moze koristiti PayPal ali eto neide jos. Uglavnom u kratkim crtama sam opisao kako do aktivacije/spajanja kartice i PayPal racuna.

Za sada Srbija nije na popisu:

Ovaj popis je vjerodostojniji od kojekakvih priča i tračeva :slight_smile:

[quote=“ProfitLista”]Za sada Srbija nije na popisu:

Ovaj popis je vjerodostojniji od kojekakvih priča i tračeva :)[/quote]

A ima li razlike kad se ide na poslovni nalog umjesto običnog? :slight_smile:

Hvala na odgovorima. Jos uvek nisam resio problem. Eventualno da postoji neka opcija sa drugim online bankingom da shaljem na paypal acc nekome pare ?

Ne. Sa paypala šalješ na paypal. Sa alertpay na alertpay. Sa moneybookers na moneybookers. :slight_smile:

Mozes da verifikujes paypal nalog sa VCC ali ne znam dal mozes da primas novac jer nikad nisam probao, samo sam placao do sad. Kosristim pay pal ovako vec 4 godine. Ako te interesuje ta opcija, entropay.com daje polvoljne VCC, minimum 20$ depozit i provereno ces moci da verifikujes paypal nalog, tj. moglo je pre 2 meseca kada sam verifikovao zadnji put. Kad se registrujes na paypal kao zemlju stavis Hrvatska i verifikujes sa VCC i kad placas direktno ce ti skidati sa te virtuelne kartice. Entropay ti inace uzima 5% od sume koju stavis na VCC.

Da dodam samo ovo za verfikaciju ti konkretno pricam za entropay VCC za ostale koji nude VCC ne znam kako ide. VCC sa entropay-a je registrovana na UK.

Hvala ti na odgovoru. pogledja pm

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja