Pomoc oko primitka novca

Odradio jedan posao kao freelancer, a nisam gledao da izricito placaju samo preko paypala. PayPal sto svi znamo nema withdraw opciju za nas, a tip uopce ne zeli cuti ista osim paypala (cak mislim da me je prihvatio za posao da me ne mora platiti).

Evo cijelo jutro citam forum i skuzio sam da mi preko svog paypala pare moze poslati na 2checkout. Moze li mi netko objasniti korake koje podatke njemu da posaljem da mi posalje uplatu? Citao sam uputstvo na 2checkout ali nije mi bas jasan ovaj dio ono primanja novca. Jasno mi je koliko ja placam za otvaranje racuna, koliko po transakciji, ali nikako da skuzim kako da mi on posalje pare. Isto ne kuzim jel on preko svog paypala samo meni posalje novac ili mora ici na ovu stranicu pa preko nje uplatiti?

Nadam se da ce netko naci vremena da mi odgovori jer vec 10 dana cekam uplatu.

ps. cek ili wire transfer mi nije opcija jer mi uplata hitno treba. radije cu platiti jednokratnu naknadu 2checkoutu pa da imam taj racun zauvijek

Wire transfer ti je relativno brz, cheque može putovati i tjednima.
Meni wire dođe u roku 2 dana na moj devizni, bilo da je iz Amerike, Britanije i itd.

Kod Paypala kada radiš withdrawn na devizni račun treba 3-5 dana da novac stigne.

Zele platiti SAMO preko paypala. tu i jeste problem. imas li iskustva sa 2checkout?

Nažalost ne, imam iskustva s Paypalom i Moneybookersom.