Pomoc oko sajta

E ljudi kako da ubacim neku pjesmu na sajt(radjen u dreamweaver-u)tako da kada ja udjem na sajt pocne da svira i dok razgledam sajt i idem sa jedne stranice na drugu da se muzika ne prekida nego stalno da svira i da namjestim da se ponavlja kada se zavrsi pjesma da ponovo pocne?

unaprijed hvala

[quote=“zvezdausrcu”]E ljudi kako da ubacim neku pjesmu na sajt(radjen u dreamweaver-u)tako da kada ja udjem na sajt pocne da svira i dok razgledam sajt i idem sa jedne stranice na drugu da se muzika ne prekida nego stalno da svira i da namjestim da se ponavlja kada se zavrsi pjesma da ponovo pocne?

unaprijed hvala[/quote]

Odmah pitaj i kako staviti button koji će ugasiti glazbu. :zub:

Ja sam jednom davno na svom sajtu to imao, a napravio sam tako da sam našao neki servis(nemogu se sad sjetit kako se zove,jedino se sjecam da je logo bio narančaste boje i to neka zivotinja, mozda pingvin…) na koji sam uploudao pjesme, jednu ili više i onda dobiješ widget sa kodom koji zaljepis na stranicu.
Mozes nastimavat da ti odma pocne svirat cim se otvori stranica i te sheme. Ako se sjetim koji servis, napišem tu.

evo, esnips.com

To ce ti biti najveca greska koju si ikada napravio. Zamisli nekoga ko ima slabu internet konekciju. Nece moci brzo ucitati i gubis posjetioca koji ce se rijetko vracati na tvoj sajt. Uz ovaj, postoji jos najmanje 10 razloga zasto NE postaviti pozadinsku muziku!

jesu bar neke dobre pjesme? :potboy:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja