Pomoć oko uređivanja blogger.com templatea

Znači zanima me dali bi netko mogao postaviti share gumb na ovo mjesto oznacemno crvenim, da svaku sliku posebno share…ukoliko netko zna i ima volje da pomogne neka se javi na PM … mozda dobije i proviziju :slight_smile:

OVDJE: [attachment=1]share.jpg[/attachment]

jel to pored titla oces share dugme? mislim da to ne moze, moze iznad slike ili ispod slike u postu

Moze to…evo sada sam stavio samo sto ne stoji na mjestu gdje ja zelim…sada soji ispod imena posta ja zelim da desno od imena posta stoji zna netko?

Trebat će mi link :slight_smile:

link od stranice? smjesno.net do sada sam uspio napraviti share ispod titlea posta ali zelim da desno od naslova stoji…

Daj ga poistavi opet na stranicu, ja ga ne vidim.

maknuo sam ga jer mi ne pase pod naslovom jer slika mi onda ide previse ispod i lose izgleda…ako znas mogu ti dati kod od templatea pa da ga postavis na pravo mjesto…

Samo ga stavi bilo gdje, a ja ću ti onda napisati kod koji će ga pomaknuti tamo gdje želiš.

evo jesam…sada stoji lijevo od naslova, ali ja zelim da bude desno od naslova…

uspio sam rješiti problem…hvala :slight_smile:

Probaj ovo dodati u .css datoteku:

span.fb_share_size_Small {
float:right;
}

Dobro je sada…evo uspio sam rjesiti, svejedno hvala na ulozenome trudu…usput dali netko zna kako da uploadam logotip u high kvaliteti, jer sam napravio i kada uploadam izgleda veoma lose…

Evo još jedno pitanje…kako da stavim da na home page se može kliknuti na sliku i da ga odvede na post, a ne da se mora bas na naslov?

EDIT: sajt je smjesno.net

Znači ovako, sada sve detaljno napiše što mi treba pomoći.

Stranica je:
http://www.smjesno.net

Uradena je na besplatnom servisu: blogger.com
Na stranici bih htjeo napravii sljedeće:

1.) Da na početnoj stranici kada se klikne na sliku da ona vodi na post. Znači sada kada se klikne na sliku ništa se ne događa, nego se mora kliknuti na naslov od posta…Ja bih želio da kada se klikne na sliku da se otvara post…
2.) Da kada se ude u post, da kada se klikne na sliku u postu da ona vodi na slijedeću, ili da se kod slike nalaze 2 “gumba” na koji se klikne i jedan vodi lijevo jedan desno… primjer nesto ovako:

, naravno gumbovi bi bili prozirni.

Ako netko zna molim za pomoc…hvala!