Pomoć oko web stranice, želim se baviti Affiliate marketingom

Pozdrav. Zelim se baviti Affiliate marketingom i imam nekoliko Domena. Npr. Protect-365.com i tu stoji sto miliona povratnih linkova. Ima li neko ideju kako najbolje iskoristiti u Affiliatu ??
Hvala

Nevidljivih linkova :smiley: Upravo si dobio prvi link u postu iznad. Inace domen kao domen mi je malo spammy, ja ne volim domene sa bilo kakvim brojevima. Inace ako bi bas isao sa ovim domenom, security nicha je obimna, tako da bi imao dosta toga da pises.

1 Like

Eto pise 138 mil.
Ni sam neznam sto bi mislio

izvrti domenu na više sajtova za provjeru beklinkova
semrush openlinkprofiler ahrefs i još par njih

Ni ja ni moj drug Ahrefs ne videsmo ni jedan. Al ako ti tako kazes onda ajd da ti verujem.

Krenite od toga da domena nije niti indexirana. :blush: Toliko o linkovima. :o:

Na CuteStat se mogu provjeriti vrijednosti web stranica i domena. Sami provjerite. Zato sam ovdje da pitam. Ne pravim se pametan niti tvrdim vec mi je tako pokazalo na navedenoj stranici. Kolko je pouzdana ta stranica mozda cete vi bolje znati koji se vise razumijete. Zasto tako pokaze,neznam. Imam puno domena za neke ima nula povratnih linkova a neke tisuce i milione. Po toj stranici…

Ahrefs kaze 0, semrush kaze 0. Znaci 0 backlinkova.

Znaci cutestat nije relevantan?!!

U ovom slucaju nije. Domen ti ima 0 backlinkova.

1 Like

Pikado, Imaš moju privatnu poruku.

Onda nije uopce relevantan.
Monsuna.com mi pokazuje 2.8 miliona. Po vasem iskustvo ni ta domena nema povratnih veza

a što ne probaš bar semrush i openlinkprofiler, besplatni su.

a možeš li naći neki od tih dva miliona beklinkova?

1 Like

Na njima pokazuje 0
Sada mi nije jasno. Zasto cutestat pokazuje drugacije. Vidim da ga mnogi koriste…

Svejedno hvala svima na odgovoru. Pomogli ste mi.

Al bi zamolio ak vam nebi bilo tesko da me kazete koju domenu da iskoristim za Affiliate? S kojom bi mogao napredovati. Tj. da mi po vasem strucnom misljenju ocjenite neke moje domene:
Protect-365.com
Monsuna.com
Tugabuga.com
Legaluana.com
Schokoline.com
Smooweed.com
Vip-charters.com
Vipstaff.de
Vegaduct.com
Globallibra.com
GetBrand.eu
GetBrand.de

Hvala svima

evo ti iz ahrefsa izvještaj

može to mnogo bolje, ako već tražiš expired domenu

Hvala Anja1. Ne trazim isteklu Domenu. To su moje domene i trazim koju najbolje mogu iskoristiti, izvuci najvise iz nje

ja sam pošo na drugu stranu :slight_smile: ja imam affiliate sajt o poklonima a najpoznatiji sličan sajt sa idejama za poklone je sajt koji se zove dodo burd. dakle ime nije toliko bitno.