Pomoć pomoć veliki problem, syntax error

Parse error: syntax error, unexpected ‘<’ in /home/u642422028/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 185
kako da rijesi ovaj problem samo mi izabci nemog doc do admina panela dali postoji ikakv drugi nacin da riejsi ovo

Kad vec saljes liniju koda posalji i dio koda koji se nalazi na toj liniji odnosno mozes i funkciju poslat. Kako da ostali znaju sto se nalazi na toj liniji.

hahahahhaha ovo je bolje od ikakve komedije
pratim ove postove više nego Mućke

haha ovo je starno komedija :smiley:

rugaš se drugome, a ti postao još debilniji topic

1 Like

hahaha svaka cast

EDIT: ne rugan se, samo mi je smisno, nije valjda grijeh :slight_smile: ali kad vec imas volje, daj nekakav savjet majstore

spoji se s ftp-om, nadji taj file i popravi ga…

He he :slight_smile: 'ajde. što ima veze, svi smo krvavi ispod kože. :smile:
(osim nas iz 3po serije) :smile:

Najednostavniji ti je prekorpirat taj file sa theme, ako ni onda ne radi i kupio si temu uzmi pistolj i pravac amerika po odgovore.

vidim ti si pravo neki duhovti lik koji glumi nekog pametnjakovica a koeficijent intelgnecije mu je jednak temperaturi u Sibiru. Svi mi ucimo svi mi grijesimo svi mi svak idan saznajemo nesto novo tako da šššš
Hvala

I ti si prerano počeo sebi davati mnogo slobode. :confused:
2 dana si na Forumu a već daješ titule starim Forumašima?

Dobronamjerno ti savjetujem da pripaziš malo i ponašaš se prilično i kulturno, ili ću te; prvo preimenovati u Duran Duran zato jer mi se to više sviđa. A onda…

:smile:

mislim da je on mene uvriejdio a to sta ces ti raditi me uopste ne interesuje niste jedini forum tako da na izvolte odma a to duran duran ne znam sta je. jer necete ni ti ni on meni boga glumiti sto ste neki stariji clanovi foruma :wink: toliko od mene

Pazi da ti se to što želiš ne - ostvari. :blush:

1 Like

c3po hvala, nije potrebno, vidin da san ih par izivcira, ocito je sala izgledala malo strasnije nego sta san mislia napisat.

Dzenise, vidin da si neki mlađi decko, ne moras se zivcirat, sve najbolje ti zelin, nisan ti se ruga, ali bilo mi je smisno jer si postavia vise cudnih pitanja za redom - ovim putem ti se ispricavam

Pozdrav

2 Likeova

sto se tice wordpressa radim nekolko sedmica tek pa mi puno stvari nije jasno oko njega i onda mi bude neugodno sto neko moje znaje tj.ne znanje ismijava jer niko od nas nije rodjenj sa znjem o wordpressu .Pa ako je mlado 19 godine onda jesam .Isprika je prihvacenja i ja se tebi ispricavam usput ako neko zna pomoc oko WP Responsive header image slider voliio bih cuti

1 Like

Nije stvar to sto ti radis sa WP-om par sedmica, nego stvar je u tome sto tvoja pitanja nemaju smisla.Mozda ona imaju smisla, ali ne das nikakve informacije pa postavljeno pitanje se moze poistovijetiti sa pitanjem “koje boje je auto”.

Davanjem vise informacija, imas daleko vecu sansu da dobijes odgovor na pitanje, a ne da sve srocis u jednu upitnu recenicu.Na taj nacin olaksas prvenstveno samom sebi, a zatim i ostalim kolegama koje ti zele pomoci.

Pozdrav.

1 Like

De ti nama reci prvo, jel imaš ti pristup serveru?

EDIT: Vidim sad ovaj topic WP Responsive header image slider , jel ti se to desilo nakon što si instalirao ovaj plugin iz tog topica?

ova tema je rijesenja preko fila zile sam uspjeo doci nekako do problema ! Hvala puno