POMOC: Pravljenje shopa

Pozdrav momci, zajedno sa ortakom prodajem knjigu preko naseg Landing Page, zanima me kako da podesim da kada covek na PayPal button na LP-u kupi knjigu da mu .zip fajl automatski stigne na mail adresu njegovog paypala ? Imam business paypal account vec !

Nisi dao dovoljno informacija, ovako samo mozemo nagadjati.

Sta pokrece web shop ? Koja skripta ?

Obican Bootstrap3

Tu ce ti trebati malo logike, jer sam Bootstrap je orijentiran na Browser i on tu ne moze bas nista.

Ne znam zasto ne dignes WP sa Easy Digital Downloads Pluginom i rijesis sve muke.

Frka je sto sam pukao fin novac na LP i sada da instaliram wordpress kako bi ubacio woocomerce?

Prvo trebas konvertovati taj Landing Page u WP, Woocommerce ti nije potreban za to, Easy Digital Downloads ce odraditi posao.

Sad se skontaj, da li ti je bolje platiti backend developera da ti iskodira neko mini custom rijesenje, ili developera da ti konvertuje tu temu u WP da bi mogao instalirati gore navedeni Plugin.

Pa kvragu koliko je landig page došao?

Mislim da neku php skriptu trebap svakako, e sada custom ili neka mikro instalacija wordpress plus woo ili čak putem neke online order forme da ne trpaš cijeli woocomerce.

Mislim da te na kraju bude ispalo isto.

Pošalji na PM o ćem se radi.

Googlaj paypal ipn, imaš dosta primjera po netu i stvarno nije problem za napraviti.

Malo krivo čitaš, ali večina vidiš na kraju odu tim putem, jer ne znaju drugačije.

Daj ponudi onda čovjeku da to riješiš za sat vremena, što trošiš vrijeme tu pišeš meni , svašta :slight_smile:

Webmajstore nemoj se ljutiti, meni je samo zanimljivo razmišljanje kolega koji imaju plugin za sve :grin:

Dečku sam “riješio” to konkretnim odgovorom, e sad koliki je entuzijast… :wink:
Možda mu je jeftinije platiti da mu netko odradi to, pa eto i tu poneka smjernica (iako je maknuto). Naravno, teško će angažirati nekoga na jedan sat jer svi imaju neki minimum za ovakve stvari.

Uglavnom @Dimi3je, najjeftinija opcija za tebe bi bila da objaviš posao na upwork ili sličnoj platformi i ponudi im od $20 do $50, iako vjerujem da bi išlo i za manje ako nađeš one šta rade stranice za 100 kn :wink:

Izgleda se ovo odnosi na mene, pa da dam svoj odgovor.

Nemam ja Plugin za sve, ali daleko lakse rijesnje je WP + EDD Plugin, koji je bas namjenjen za te stvari.

BTW. daj nam taj neki jednostavan tutorial, da vidimo.

Ne odnosi se na tebe.

Stari nemam pojma koji si ti trol, ali za programera si jako površan i jako zbrzan s izjavama o nekome koga uopće ne poznaš i fulaš miljama.

Naime:
Riječ PLUGIN spomenuta je točno NULA PUTA dok je ti nisi spomenuo.

Riječ WooCommerce spoemnuta je: [quote=“Dimi3je, post:5, topic:30649, full:true”]
Frka je sto sam pukao fin novac na LP i sada da instaliram wordpress kako bi ubacio woocomerce?
[/quote]

A tvoja je

Malo se gubiš za programera jednog.
O ćemu ti čovječe pričaš u tim svojim “rukavicama”?

Tko kaže da sam programer? To što razumijem tematiku i vidim nerazumijevanje iste ne znači da sam programer, jel da? A i čitajući tvoje postove, stvarno se postavlja pitanje tko trola u ovoj temi :wink:

Valjda zato šta smo još davno pokemone tražili ja i moj prijatelj Albert Hoffman.

Ti forsaš nešto što nije, PA JA NISAM NIKOME SPOMENUO DA NA LANDIUNG PAGE STAVLJA woo i ostalo.
To je spomenuto ranije.
Stari daj odi se liječi.

Ovo su moje riječi:

da sa mislio tu WP rekao bih WP.

DA NE TRPAŠ !!!

Kupi si onda naočale ili malo podrobnije čitaj posta.

Zašto izvlačiš stvari iz konteksta, i zašto ne citiraš cijelu rečenicu?[quote=“webmajstor007, post:7, topic:30649”]
Mislim da neku php skriptu trebap svakako, e sada custom ili neka mikro instalacija wordpress plus woo ili čak putem neke online order forme da ne trpaš cijeli woocomerce.
[/quote]

I onda ja lud? :joy:

I opet krivo čitaš. Bolesno.
I win :slight_smile:
Hahah

Hahaha win moj k. Jel ovo neko natjecanje? Ne, ne čitam ništa krivo, a bolesni su samo tvoji odgovori i izvrtanje istih.

ma boli me… što je imam pametnijih poslova.

Momci ovaj forum je otisao predaleko sa prepirkama, spustite loptu, hvala sto se interesujete da mi pomognete. Nasao sam resenje, napravio sve to za WordPress sam, povezao WooCommerce i to je to. Nema frke nema nista, spustajte lopte, svi smo ovde kolege i nema razloga da se gazimo :slight_smile:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey