Pomoc pri odabiru domena?

Pozdrav,

Dvoumim se oko izbora domena za amazon sajt.
Koja opcija je bolja po vama?

kljucnarijecreviews.com je zauzet i prodaje se za 3500 $ - ne pitam za nju :slight_smile:

slobodne su: kljucnarijecreview.com i kljucnarijec-reviews.com

kljucnarijecreview.com Ja bi izabrao onda

1 Like

krc.seo …

Ja bih izabrao bez crtice, sa crticama mi je nekakk spammy. Jedno pitanje, a zasto mora da bude kw+review? Neki micro niche sajt je u pitanju?

Vec sam uzeo domen bez crtice.

Da micro niche sajt je u pitanju. Malo vas pratim, citam i eto “nalozim se” da se i ja okusam u tim vodama. Svjestan sam svog problema - losiji engleski, ali kupovacu clanke, tako da se nadam da ce to sve biti ok.

Danima sam kontao koju niche-u da uzmem i sasvim slucajno supruga nesto gledala na netu i eto…

Uglavnom sve niche koje sam mislio imale su kw+reviews sa vise varijanti, net/com/info, sa crtom i bez… Ova nema koliko sam upratio ni jedan sajt, osim na generalnim stranicama koje imaju reviewe za sve i svasta.

kw+reviews.com kao sto sam napisao u prvom postu zauzeta ali nema nista na njoj
kw.com zauzeta ali nema nista takodjer

A znas da nije 2012 da KW+review daje prednost :slight_smile: EMD domene ne igraju nikakvu ulogu vise za eng sajtove. Cak izgledaju spammy malo. Micro nicha + guide, world ili sta ti ja znam je daleko bolje,lepse,profesionalnije nego review/s, best itd

Iskreno po meni je world vise spammy nego review, guide je vec druga prica, ali mi nije palo na pamet…
A nisam kazem u tome, pa ne znam sta je aktuelno u 2020. Zbog toga sam bio i postavio pitanje, ali kako niko nije odgovarao, ja bio nestrpljiv i zakupim je prije vasih odgovora :slight_smile:

Mada evo sada gledam sa kw+guide je takodjer 3300$

Kako sada stvari stoje meni je izgleda najbolje da tu udjem na vrijeme, prije nego neko pocne raditi na ovim premium domenama. Imam jos dosta nepoznanica, necu zuriti…

Nista zi tu nisi zabrzao, da si duze cekao, imao bi 5 razlicitih odgovora. Meni je domen sa crticom uvijek drazi, a reviews ne bi stavljala nikako u ime domena. A ni guide.
U biti nista nisi pogrijesio, sretno!

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja