Pomoć sa objavom vijesti na joomla 2.5.6

Pozdrav ljudi,

Imam problem sa objavom vijesti na joomli, znači kako da podesim da mi se na indexu pojavljuju napisane vijesti i kako da napišem iste.

Joomla 2.5.6, na staroj je makar bilo lahko :smiley:

Hvala unaprijed

imaš module za to za naj novije i najpopularnije na tebi je samo da stavljaš sadržaj, a modul il Joomla će radit isto ko i na staroj verzij moš eventualno komponentu neku za to stavit.

[quote=“BRUTALN1”]Pozdrav ljudi,

Imam problem sa objavom vijesti na joomli, znači kako da podesim da mi se na indexu pojavljuju napisane vijesti i kako da napišem iste.

Joomla 2.5.6, na staroj je makar bilo lahko :smiley:

Hvala unaprijed[/quote]
Drug izvini što te smaram, ali baš nisam dugo radio u njoj i sve sam pozaboravljao sve mi je skoro špansko selo, možeš mi to malo slikovito ako imaš gdje instaliranu joomlu ili korake ispisat’ živ bio

Napišeš: Sadržaj -->> upravljanje člancima -->> dodaj novi članak
Objaviš: Status Objavljeno

odi na module tamo su ti svi ti za vijesti i popurani su osnovni moduli joomle. U mkodulim klinkni na novi modul, tada će ti se pokazat lista svih mogućih modula samo naći koji trebaš i popuni postavke isto ko i u staroj Joomli. Može bit da su zajedno popularni i vijesti, al će dati u opcijama modula da biraš, pa ako trebaš ponovo isti modul samo druge postavke.

Isto je bilo i na staroj verzije, a Youtube ti je pun takvih tutorijala.

Momento, kakve imaju veze moduli sa njegovim pitanjem?

Ma vidiš da @noorMomento trkelja bez veze. Kakvih sve samo likova ima ovdje :cugi:

Ja bih volio da pokretač malo bolje pojasni problem.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja