Pomoć , savjeti za Instant Articles

Lijep pozdrav svima.

Hvala svima koji imaju par minuta vremena za neki savjet ili pomoć.

2017 te godine sam odobrio Instant Articles na jednom od svojih pageva.
Sve je bilo uredu nekih 6 do 9 mjeseci , nakon toga sam samo napustio instant i nisam se pojavljivao. jednostavno sam bio ne aktivan.
Vratio sam se nazad i naisao na poruku

"You’ve Lost Access to Monetization

We created the Partner Monetisation Policies to help creators and publishers understand their eligibility for monetising their content with features like in-stream ads and Instant Articles. You’ve lost access to all monetisation features because you’ve breached our Partner Monetisation Policies. Learn more about the Partner Monetisation Policies and how they affect your Page’s eligibility to monetise."

To je oke , sigurno da sam uradio nesto sto nisam trebao ili tako nesto.

Facebook stranica na kojem je izgubljen instant articles je svo vrijeme aktivna i dostigla je veliki plus sa followerima.

Moje pitanje.
Da li je moguce ponovo poslati appeal sa drugim domainom ?

U instant articles configuration
Sekcija connect your site, nije moguce vidjeti claim url , umjesto toga je submit url.

Ako je neko imao slicna iskustva ili je upucen , zahvalan sam na nekoliko minuta savjetovanja.

Hvala

Best regards majstori

Ukidaju Instant articles ako u 3 mjeseca nista nije objavljeno. Posaljite im na tom linku zalbu, ako vam odobre samo sklonite uklonite stari web i dodate novi, to je to, i onda cekate mjesec dok vam odobre site.