Pomozimo skoli u Busovaci

Molim Vas da pomognete humanitarnoj akciji
Takmicenje traje do 15.12.2014

Ako mozete da objavite ovaj oglas molbu na vasoj stranici i tako pomognete skoli da pobijedi.

,BH Telecom’’-d.o.o. Sarajevo poklanja racunare skoli koja pobijedi u takmicenju u kojem skola pobjedjuje koja osvoji najvise glasova

Molimo da glasate na ovoj Facebook stranici od ,BH Telecoma’’,
takodje Vas molimo i da glasate sa svim Vasim Facebook profilima koje imate a i sa Facebook profilima od svojih ukucana. Pomozimo
da uljepsamo predstojece blagdane Bozica i novogodisnje praznike ucenicima skole da dobiju racunare re koje poklanja ,BH Telecom, pobjedniku.
Glasati mozete na ovom web linku za video snimak od skole na 26 stranici
,MJESOVITA SKOLA BUSOVACA’'
na sljedecem web linku :
https://www.facebook.com/IdemoPrvi/app_223166194504598

Postupak glasanja je sljedeći:

1. Otvorite facebook stranicu BH Telecom-a
  2. Otvorite sekciju “Glasaj za najCOOL školu”
  3. Izaberite “SVI VIDEO SNIMCI” (ako izberete opciju ,NAJVISE GLASOVA’’ onda je skola na prvoj 1. stranici)
  4. Otvorite 26 stranicu.
  5. Na toj stranici nadjite video sa nazivom: “MSŠ Busovača”
  6. Izaberite opciju “Glasaj” ispod video spota.

I tako pomognete da ,Mjesovita srednja skola Busovaca’’ bude na sto boljem mjestu …i tako olaksate nastavni proces svim ucenicima skole
Unaprijed Vam se zahvaljujemo ! —,Mjesovita skola Busovaca’’

Zamolili bih Vas da takodje podijelite ovu molbu i svojim prijateljima—
HVALA svim ljudima dobrog srca…

I svima cestitamo predstojece blagdane …

ako imate jos koju ideju da osvojimo glasova mi se zahvaljujemo

Svaka cast onima sto im je stvarno potrebna pomoc, ljudima koji doniraju i svima onima koji se iskreno upustaju u trazenje pomoci kako bi prezivjeli ili dosli do nekog cilja (izljecenje bolesti, operacije i dr.). To cjenim i postujem i osobno sam par puta donirao. Problem je u tome sto smo svi svjesni da u jeku krize, neimanja i vlastitog problema ili nepostojanja izlaza iz problema, ljudi se upustaju u radnje kojima lazno i namjerno oglasavaju nesto kako bi pridobili materijalnu koristi. O tome svakodnevno citamo i informiramo se na televiziji. Buduci da ljudi nemaju vremena a ni volje (cak i ako su spremni donirati) provjeravati istinitost navoda i legitimnost trazenja pomoci, molio bih moderatore @apazinjan ili @steelmaiden da stave nekakav policy ili otvore grupu za pomoći … kako se navedeni oglasi nebi mjesali s ostalima niti raspravljali u glavnoj kategoriji. Vjerujem da ce se svi sloziti da danas u kakvom svijetu zivimo da je nemoguce razluciti tko je fake a tko legit osim ako se dublje ne kopa za sto sloziti cete se nemaju svi vremena ni volje. Bilo kako bilo, sretno s oglasom :smiley:

1 Like

Mrzim ovo kada se ovako fino raspisem, a onda ponovno procitam oglas i vidim da ljudi ne traze lovu, vec klikove :smiley:

Kako god.Ja sam uvijek za pomoci, ali treba se znati red.

Ovo je Webmajstorski forum i mislim da ovome oglasu nije mjesto ovdje.Ponavljam opet pomazem kada mogu, ali treba znati neke stvari.

Sto se mene tice ja bih najvise bio sretan da se Podforum Oglasi, kao i jos neki, ugase.Jer iz dana u dan jedni te isti likovi smaraju sa prodajom nekih stranica koje nemaju veze sa zivotom.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey