Ponekad se može zaraditi da pritom ne morate biti esktra pametni!

Sjedim pred računarom, razmišljam da se ubacim u youtube “guste” vode na neki način i onda naletim na ovog “idiota” https://www.youtube.com/channel/UCR4s1DE9J4DHzZYXMltSMAg koji ima skoro sedam milijuna pregleda i višemilijunske preglede a u video klipovima ne ispusti ni riječ niti se vidi ko je ta osoba a niti razmišlja baš previše dok snima video samo se prepusti. Znači poznat a nepoznat a sudeći prema pregledima i subskrajberima i bogat. Sad kontradikcija ovoga svega, gore sam idiot stavio pod navodnike, kad se malo bolje sagledaju stvari i nije baš idiot, lik se prvi sjetio ovoga i ubrzo postao poznat po tome. I sad dok se mi ovako patimo da se probijemo negdje na ovaj ili onaj način i zaradimo neke pare, prosto je fascinantno da se neko probije na ovaj način i obogati. Meni se ovdje jedino ne sviđa kad hranu baca, čak u jednom klipu sipa brašno u wc šolju :hushed: Šta vi mislite o ovome i ovakvom načinu snimanja?

huh, neznam dali gledamo isti kanal? Ali ja sma ovdje vidio fantastican video koji jako malo ljudi moze napraviti u HR.
Pa ne razumijem o cemu ti pricas. Ovo je high quality video. Pretpostavljam da nisi bas u vodama sa snimanjem, kamerama i video montazom. Pa mislis da je ovo piece of cake, ali za ovo su potrebne specijalne kamere i ogromno znanje video montaze.

Covjek ima jos malo pregleda s obzirom kakve video klipove ima. Da ne govorim da covjek slupa vise toga u svakom videu i da bi se njegovi video klipovi mogli protumaciti umjetnicki?

P.S. jesi ti mozda vlasnik ovog kanala pa si se dosao hvaliti ili si samo zabrazdio?

3 Likeova

Sve kao sto ti je dadaas rekao + sto baca samo pokvarenu hranu,uredjaje itd :slight_smile:

Ovo je odlicno, vidim se u tome.

Da ponekad neke jednostavne stvari na izgled za laika zapravo kriju skrivene poteškoće, tehniku itd.
Sve to stoji. Da je hollywood nije, da u HR ima malo ljudi koji to mogu napraviti? Nisam siguran da ih ima malo. Znam ih par koji rade fantastično.

No na stranu tehniku.

Milijuni pogleda?

Ja sam fakat otvoren lik, širokih pogleda, ali ovu vrstu videa jednostavno ne razumijem, možda čak ne autora, već te milijune. Lik je našao potrebu, suply and demand, i odlučio se to narpaviti, i očito ide super.

Ali da ima toliko pogleda, lajkova, pozitivnih komentara naspram negativnih, govori jedino o dekadenciji svijeta u kojem živimo.

Lik je očito snalažljiv i zna što ljudi hoće, ali da ljudi to prate i gledaju? Ne znam, mislim da je to isto kratkog vijeka, no takvi ljudi što postaju to, već imaju ideje za iduće “trendove” tako da za njih sve pet na snalažljivosti (na stranu tematika radova).

3 Likeova

Neznam kad sam video HR ili balkanski video sa ovakvom tehnikom, u biti znam, nikad. No dobro ne krecem se bas cesto po YouTubeu, ali ako netko ima link rado bih pogledao koji su to majstori video produkcije u HR. Znam da ih ima, znam da su nasi momci nedavno ili davno ne sjecam se tocno godine odnjeli nagradu za najbolju video produkciju, ali to su rijetki momci i nema ih…

A ovo sto ovaj covjek radi je crna magija. Prvo zezne trazilice jer koristi titlove how to, pa ljudi koji dodju a traze bas taj how to onda kad vide sto im servira moraju mu dati lajk ili ga sterat u tri P… M… Ovisi kako strasno trebaju taj podatak koji traze.

Ne kazem da je hollywodski snimak, ali kazem da tu ima dosta vremena i truda ulozenog, ne samo u kvalitetu snimanja i umijece nsimanja nego i cijeli scenarij koji u svakom video klipu ima i dozu umjetnosti.

Sve u svemu moras se sloziti da je ovo ideja koja ima kruha. Ali da je covjek idiot koji to radi nije, on je daleko od idiota. Idioti su oni koji ovo gledaju.

vec vidim sirote kucanice i bake u dubokoj traumi zbog ovoga… nije lose tehnicki ima smisla za dramu al svake budalastine jednom dosta…kad jednom vidis jackass vidio si sve…

ovo nije glupo, ovo je genijalno

1 Like

Sta je bre ovde lepo? Ovo je bolesno zato ovaj svet ide u k…c zbog bolesnika kao sto si ti

2 Likeova

@dadaas Ja ne kažem da je ovo piece of cake za snimiti i smontirati, ali to me nije ni briga, zapravo da snima i mikrovalnom nije me briga, ja govorim globalno, nakupiti ovoliko pratioca na ovakve video klipove je zapravo bolesno, i zapravo pokazuje koliko su i ljudi bolesni što vole ovo pogotovo ovi klipovi sa bebama, pravo bolesno…i ono što sam htio reći, dok normalna osoba napravi plan i počne snimati kvalitetan sadržaj od kojeg će na kraju neko zaista imati i koristi, ova budala uleti sa šutiranjem piletine po kući i pobere sve pratioce a da pritom ne mora razmišljati da li će šta zajebati u videu jer je već i onako sve ■■■■■■■…

Aha, slazem se sa tobom u potpunosti ali si se malo krivo izrazio. Nije on idiot. Jer idioti su osobe niske inteligencije ili ti glupi ljudi. Valjda zato nisam skuzio sto zelis reci.

On je prije budala koja radi ovo, ali to ne znaci da mu je inteligencija niska. Jer ovo sto radi moras imat visoku inteligenciju.

E tu se slažem, malo jesam pogriješio naslov, ali kad sistem foruma ne dozvoljava edit naslova :smiley:

i ovo ne stoji. Nisu scene baš tako nabacane bez glave i repa…razmišlja on itekako…

Ali da je morbidno, je…pogotovo ovo s bebom… Iako, neki videi su mi bili prilično simpatični i izmamili mi osmijeh na lice…

No ne vjerujem da je lik slučajno pobrao pratioce. Iza svakog uspjeha stoji trud koji se ne vidi, tj. koji nije tako očit. Dadaas je recimo primjetio “How to” caku koja je orijentirana tražilicama… Ja sam uvjeren da je lik u pozadini odradio hrpu takvih caka da dođe do uspjeha do kojeg je došao…i sada suditi njegov uspjeh samo po tematici videa koje radi?? To baš i nije neka analiza njegovog uspjeha…

Prilično sam uvjeren da izabereš bilo koju gledljivu tematiku, da na svijetu ima dovoljno ljudi koju će zanimati ta tematika koju obrađuješ. Ali kako doći do tih ljudi… to je ključ.

1 Like

Ima jos jednostavnij nacin.
Budi zensko i streamaj kako igras igrice sa fokusom na poprsje, instant cash.

1 Like

Sta mislite za ovog Svedjanina koji zaradi oko 30 m. mjesecno: https://m.youtube.com/user/PewDiePie

Avaz tako kaze sad koliko je istina:

PewDiePie je jednostavno dobar u tome što radi, te ga i sam volim pogledati. Također i dosta cura ga gleda zbog fora koje izjavljuje i dobre montaže videa. :smiley:
Ne može svatko uspjeti na YouTubeu, bez obzira koliko potroši na marketing…

Mislim da je PewDiePie prvi koji je počeo sa onakvim načinom snimanja i igranja igrica ali nisam opet siguran jer ne pratim baš gejming niti igram igrice, ali u svakom slučaju zarađuje ogromnu količinu novaca :smiley:

avazu ne vjerujem ništa xd, pogotovo nakon ove lažne ankete neki dan, još ih trolaju xd

Za youtube samo moraš bit ekstrovertna osoba bez kulture, bontona i srama i uspjeh ti je zagarantiran što dokazuje i OP video. Youtube je savršen za takve retarde: registriraj se, krevelji se, upload, profit.

Za introvertne, analitične i promišljene ljude websajtovi su spas jer na youtube nemaju šanse protiv gore navedenih.

4 Likeova