Ponovno sobodan za honorarne poslove

Od sada pa do daljnjega slobodan sam za sve vrste honorarnih poslova. Imam vremena i volje, javite što vam treba.

Samo dio poslova koje obavljam:

• Pisanje članaka ili sadržaja (primjer “O nama” i slično) za vašu web stranicu.
  • Dodavanje igrica na vašu stranicu s igricama ili izrada nove web stranice s igricama.
  • Dodavanje sadržaja na Vašu web stranicu (primjer, smiješni video, slike, zanimljivosti, vicevi, itd.).
  • Izrada web stranice u Wordpressu ili Joomla CMS-u, izrada foruma u phpBB-u, SMF-u.
  • Postanje na vaš forum kako bi ga učinio aktivnijim i punijim sadržajem.
  • Gradnja backlinkova prema vašim željama (po forumima, blogovima, itd.).
  • Bilo što drugo a da već nije navedeno - za sve se možemo dogovorit.

Znači, kao i inače zanimaju me isključivo honorarni poslovi. Što god da vam zatreba - tu sam.

Također, ako trebate nekog za transfer novca s Moneybookersa (Skrilla) na Paypal ili žiro/tekući račun ili u bilo kojem drugom smijeru - javite se u inbox. Sigurnost 100%-tna, uz naravno moju proviziju koju dogovorimo.

Kontakt ------> Inbox (ako se nemožete javit u inbox javite se u temi pa ću vam se ja javit porukom na koji mail me možete kontaktirat.

mrcina :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey