Ponuda za zaradu preko AdSensa

Pozdrav,
imam jednu ponudu za zainteresirane.
Naime, imam stranicu eAukcija.net - online aukcija bez naknada - prvu potpuno besplatnu hrvatsku internet aukciju.
Kako nemam prihoda od te stranice, svaka reklama mi je potrebna da se stranica pročuje.
Jedno vrijeme sam slao emailove i poruke pa se broj posjeta i registriranih korisnika lijepo povečao ali sada nemam ništa vremena za rad na promociji.

Zbog toga nudim onome tko želi zalijepiti na moje stranice svoje adSense reklame. Sva zarada neka ide njemu ali neka se malo potrudi oko promocije. Na taj način oboje imamo korist. On lovu od reklama a ja promociju.

Nije ništa komplicirano. Kada bi se poslalo pedesetak emailova dnevno, posjeta i korisnici bi se vidljivo povećali.
Imam dosta jasnu ciljanu skupinu i jednostavan način dolaska do njih ali … nemam vremena uz svoj posao i milijun drugih obaveza baviti se time.

Zainteresirani se mogu javiti na PP pa ću im sve pojasniti. Naravno, ako kroz neko vrijeme (npr. mjesec dana) ja ne budem zadovoljan s vidljivim porastom prometa, morat ću se zahvaliti.

Pozdrav !

Ponavnjam ponudu.
Ako je netko zainteresiran za kupnju cijele stranice, neću puno zaračunati.
Ponude na PP.

Hoće netko kupiti za 20 eura?
Napuštam tu stranicu i dajem sve za niš - domenu, pola godine hostinga, licenciranu skriptu, skin, tridesetak dodanih modova …

Prodano. Može tema pod ključ.