Popis foruma šire tematike

Ima li negdje takav popis?
Interesantni su mi SVI forumi na kojima je dozvoljeno otvaranje topica na temu zdravlja, ekologije i stanovanja - poveznica je buka i štetnost buke.

CroPortal - to znaš, pretpostavljam

Možda Connect Portal -
http://portal.connect.znanost.org/

Forum, BugForum, Drugaciji, Forum Net Hr, Index Forum…

Na croportal sam skroz zaboravio :frowning:

Našao sam badgerella.com/forum
prije znam za akvarij.net/forum

Ovaj bi mogao biti zanimljiv trudnoca.net/forum

Evo par poznatijih:

forum.net.hr/forums/default.aspx
index.hr/forum/

dnevnik.hr/bin/forum.php

slobodnadalmacija.hr/Linkovi/Forum/tabid/183/Default.aspx
bug.hr/forum/
novatv.hr/forum/
cesarica.net
mojtv.hr/forum/
zena.hr/forum/default.aspx

[quote=“trnac”]
Ovaj bi mogao biti zanimljiv trudnoca.net/forum[/quote]

[quote=“gambo”]
zena.hr/forum/default.aspx[/quote]

Sretno :zub:

žena.hr forum > Zdravlje > Spavanje i snovi
ko stvoreno za “crkvena zvona” :zub:

Ma može đe oćeš otvaraj teme ja sam temu hemoroidi ugurao na forum elektrofakulteta, neki forum o konjima, neki nacističko balkanski forum i još masu drugih… Nekad na lijep način pokušaš otvorit temu, povezat temu cjelokupnog foruma i tvoje teme (npr. Onaj nacistički forum malo ih ložiš kako je Hićo imo pored problema sa Jevrejima i problem sa hemoroidima…) , nekad otvoreno samo lupiš link i jednu dvije riječi, jer ljudi trpe svašta, pa im kratka reklama ne smeta. Pa onda neđe nađeš forum koji moderatori (pogledaš im profil) nisu posjetili pola godine, pa vidiš još da ima pr 3 ili 4, a pa ga malo trljneš podlakticom jer čovjek si i pale te normalne stvari i onda kreneš da se iživljavaš. Svatiš tad da tvoj sajt zaslužuje da svaki članak ima svoju temu ili da ne budeš skroman, dvije teme sa linkovima. Imaš 30 postova od toga 20 tema i deset odgovora đe pominješ tuđe majke jer misle da spamaš. Kreteni.

Ognjene, to nije moj stil.

Ako ti ovi ne pomognu oko zvonjave onda stvarno ne znam…

[quote=“neki_frajer”]

Ako ti ovi ne pomognu oko zvonjave onda stvarno ne znam…[/quote]

Fasciniran sam linkovima koje daješ, ne samo ovaj. Imaš link za svaku prigodu i namjenu. :zub:

Kakav stil? Šta nije tvoj stil? To je seo. Seo je čisto varanje.
Meni je ljepše odma na očigled spamat nego to uvlačit u neki teks, kad to radim osjećam se ko kurva.
Ako je tvoj sajt dovoljno dobar neko će već otvoriti temu o tvom sajtu na forumima smajli Apelejem na ljude da ne budu licemjeri. Ođe na forumu ima previše moralisanja. A pola tema foruma služi za varanje gugla. Razmjena, kupovina prodaja linkova, seo… A svi će kenjat klincu koji kaže da je klikto sebi na reklame. A svi bi tonu beklinkova koja će doves do što bolje pozicije na guglu do što više ljudi koji će se zajebat (90 posto) i kliknut na reklamu. U čemu je razlika između vas i klinca koji je kliknuo sebi na reklamu? Ni u čemu što se tiče poštenja, jedino ste vi pametniji od klinca.

Linkovi koji bi bili napisani u temama na tim forumima vodili bi na stranice bez PPC oglasa.
Linkovi bi imali kao primarni cilj “dovlačenje” posjetitelja. SEO je sporedan.
Nije cilj jednokratno ostaviti link nego je cilj na tim forumima voditi rasprave, što dulje to bolje.
Kako se iskreno nadam da iza tih linkova neću stajati osobno, treba voditi brigu o reputaciji onoga tko će stajati iza toga.

To je moj stil.

[quote=“trnac”]Fasciniran sam linkovima koje daješ, ne samo ovaj. Imaš link za svaku prigodu i namjenu. :zub:[/quote]Smijao sam se samo čitajući naslove podforuma. :smiley:

Smijem se i ja (a nisam u životu ništa od toga probao) i naletim na poznati nick. Šime, priznaj, jesi to ti? :zub:

Ulovio si ga!
A ja se baš pitao otkud na takvom forumu “Igrice” u izborniku na vrhu :zub:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja