Popravak kineskog mobitela u Hrvatskoj?

Ima li netko za preporučiti kakav dobar servis za popravak kineskih mobitela u Hrvatskoj?

Ako je manji kvar možeš sam. Naručiš zamjenski dio i na youtubeu pogledaš, za dosta mobova imaš snimljeno. Ja sam bez ikakvog prijašnjeg iskustva mijenjao ekrane par puta, za većinu mobova ima detaljno snimljen cijeli proces

1 Like

Ovisi koji je kvar i koji je mob… Mobiexpress mi izgleda dobro, ali ga nisam koristio, nisam imao potrebe. Vidim da rade reparacije ekrana za neke mobitele dosta jeftino.

Radi se o UMIDIGI S2 mobitelu. Prije cca. 10-ak dana iz ruke mi je pao na cestu, Ništa nije razbijeno (za divno čudo). Ekran čitav, sve radi osim što nakon tog pada mrežu malo hvata, malo ne.

Možda se samo nešto odvojilo, a možda je i (na)pukla antena i onda hvata tam gdje je bolji signal… Ako je pukla antena, vjerojatno nitko neće moći popraviti jer to baš i nije dio koji ima za kupiti zamjenski nego jedino skinuti s drugog mobitela, a mobitel je “garažni brend” i nema baš puno takvih, a i pitanje je tko bi se htio zajebavat s tim. Probaj pitat u mobiexpress, imaju fb stranicu, ako ne žele oni, onda probaj u neki lokalni servis odnijet na dijagnostiku

1 Like