Popunder (popup) kod za sajtove

Zanima me da li neko moze da mi da kod i objasnjenje ili samo da me uputi gde bih mogao naci sledece:

-Kod za popunder (popup) reklame.
-Kako pratiti statistiku (kako videti koliko je klikova i impresija bilo).
-Kako ograniciti iskakanje po IP-u (na primer jednom korisniku iskoci 3x u toku 24h).

pfff, zavisi sta koristis ako koristis wordpress ili joomlu imas module za to sve, ako ti je cms mora se praviti rucno, ne pokusaji ! :slight_smile:

A pazi “ne pokusaji” ne postoji u mom recniku. :smiley:

U pitanju je CMS za koji nema plugina, nasao sam kod za popunder/up jos bi mi trebalo kako prilagoditi prikazivanje po IP i pratiti statistiku. Nije mi problem ni zagrejati stolicu da naucim samo bi bilo korisno da me neko usmeri ka tim lekcijama.

Trazio sam na google ali to su sve neka gotova resenja i iskreno ne znam da spojim kod s time.

Uglavnom trazim i dalje, a ako neko zna i nije mu mrsko neka baci savet/link.

Najjednostavnije riješenje bi bilo prati preko cookie-a, tako većina radi koliko znam.
A sad statistiku možeš radit jako jednostavno, npr svaki put kad se otvori fajl da uzme iz baze broj i doda jedan. To naravno ako te samo zanima broj otvaranja.

Ostaje ti opcija da koristiš one ad managment skripte što imaju milijun različitih stvari u njima i što mogu sve pratit.