Popunjavanje ACF forme s frontend-a

Pozdrav ekipa,
imam jedan problem s ACF pluginom. Pokušavam napraviti da logirani korisnik s frontend-a može popuniti custom post type. Uspio sam s njihove dokumentacije dobiti formu, ali ne mogu nikako otkriti zašto mi ne radi submit button za tu formu. Ima netko iskustva s popunjavanjem custom post type s front formom?

Ovaj kod koristim u functions.php

function my_pre_save_post( $post_id ) {
	// bail early if not a new post
	if( $post_id !== 'new_post' ) {
		return $post_id;
	}
	// vars
	$title = $_POST['fields']['field_5ad448800c46d'];
	// Create a new post
	$post = array(
		'post_status'	=> 'publish',
		'post_type'	=> 'sjecanje',
		'post_title'	=> $title,
	);	
	// insert the post
	$post_id = wp_insert_post( $post ); 
	// return the new ID
	return $post_id;
					
}
add_filter('acf/pre_save_post' , 'my_pre_save_post' );

ovaj na page-create.php

					<?php acf_form(array(
					'field_groups' => array('43'), // Field Group name
					'post_id'		=> 'new_post',
					'new_post'		=> array(
						'post_type'		=> 'sjecanje',
						'post_status'		=> 'publish'
					),
					'submit_value'		=> 'Objavi'
					)); ?>

A može svašta biti. Neki javascript ti se napikne na submit button i preventDefault. Imao sam slučaj da zbog krivo složenog html-a acf nije wrapao polja u formu, pa vidi to. Da li si negdje izostavio tag ili dio tag-a.

Muku mučim s tim već jedno vrijeme… otkrio sam da forma radi kad maknem wp_head() iz headera.
JS se učitava normalno, ali nešto drugo zajebava :frowning:

Da li su ti polja u form tagu? Isključuj pluginove jedan po jedan pa probavaj. Ako radiš temu, makni svoje skripte pa probaj.

Koristim formu od acf-a, tako da su polja po defaultu u form-u. Idem probati s pluginovim da vidim…

EDIT: Ista stvar je s deaktiviranim svim pluginovima.

acf_form_head je prije wp_head?

Je li ovako? Znači ispred bilo kakvog html-a?

To allow the form to save data, you will need to place the acf_form_head() function at the top of your page template before any HTML is rendered.

Da, ispred svega je. Odustao sam od traženja greške i idem s drugim pluginom koji radi normalno.