Porast cijena

Najavljuju se porasti cijena mlijeka, ovoga onoga, benzin je poskupio. Oce li web dizajneri najaviti porast cijena isto? godinama sam vidio da cijene uglavnom padaju, ok sto ima i smisla radi nekih razvoja tehnologija ali bilo bi lijepo da neka hmm neki sindikat web radnika isto to najavi. Meni treba puno mlijeka i benzina za rad i moram dignut cijene!!

Web dizajn je ionako precijenjen :slight_smile: Moze samo dalje padati cijena…

Čemu može rasti cijena je web marketing, tu nema templejta :slight_smile:

[quote=“digits”]Web dizajn je ionako precijenjen :slight_smile: Moze samo dalje padati cijena…

Čemu može rasti cijena je web marketing, tu nema templejta :)[/quote]

Jesi li samo ironičan, ciničan ili stvarno ozbiljan?

Od svega po 33,3333 % :slight_smile:

Bas me zanima kada udjemo u EU kako ce se cijene kretat, tu ce biti vecih skokova, pitam se oce li i dizajn preci sa 1500 kn na 1500 eura pa da cu su cijene kao i u eu i sad-u :slight_smile: (dobro ne bas toliko…)

Cijena nije pokazatelj vrijednosti. Cijene će formirati tržište.

Trziste se moze manipulirat na razne nacine pa tako i cijene :slight_smile:

Već vidim ujedinjavanje web dizajnera svih zemalja u jednu veliku organizaciju kojoj je jedini cilj da cijena bilo kakvog web dizajna ne bude ispod 1500 EUR.

A kontrirat ce im indijski webdizajn sindikalisti koji neidu ispod “$150 sir”.

web dizajn nije proizvod siroke potrosnje da ima definirane srednje cijene kao mlijeko i secer :slight_smile:

Ma web stranica ima vise nego mljeka i secera a i ljudi ih cesce koriste :slight_smile: uz puno jakih backlinkova, tekstova o tome kako mljeko i secer nisu neophodni a web je nuzan i samim time vrijedan sve se da okrenut, jak medijski pritisak bi i Jadranku Kosor natjerao da odredi cijene weba :slight_smile: … ma serem bezveze, gladan sam, idem si po burek :slight_smile:

Ja bih rekao da ti je pao šećer. :zub:

U mlijeko lol

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja