Posal u njemačkpoj firmi

Nije MLM. Legalna njemačka firma. Branša istraživanje tržišta. Posal - klikniti 3 slike dnevno.

http://zarada.davor.com.hr/wpp.html

Ti si Davore kao i onaj lik od prije par dana što je nudio izradu WP web stranica za 100 kn. Imaš znanje. Umjesto da skupljaš mrvice daj se više okreni nekom poslu koji donosi ozbiljnu zaradu (klikanje po drugim stranicama to zasigurno nije).

Davore zar opet ideš istim putem nakon što te je x clanova usmjerilo da se bavis necim drugim?

Evo ja imam ponudu za tebe

  • dam ti prostof za tvoje web stranice, napravim ti neku normalnu web stranicu, sredim ti sve

sto ti trebas napraviti?

pa evo pisi neki svoj blog, osiguraj si domenu … pisi neke svoje zivotne dogodostine barem tebi nije bilo dosadno u zivotu

Ono sto ti nije dozvoljeno

Pisati o mlm i slicnim stvarima (citaj sranjima), warez etc.

Lupi davore adsense, etarget sta vec i zaradi neku sicu posteno, dovest ces valjda neki raffic na web

Abel prijatelju, hvala ti za ponudu. Pamtiti ću ako zatreba. Ono iz uvodnog posta nije MLM. MLM se bazira na zaradi iz tima, a ovdje ne moraš uopće imati tim. Ne moraš nikog uvesti. Zarada se bazira na tome da te plaćaju za mišljenje. Slično ko anketa ali malo drukčije. Od dvije slike odabereš koja te više privlači.

I koliko dobijes samo me zanima, necu citati jer me nezanima ostatak samo me zanima da li dobijes 0,02 dolara ili 0,03 dolara

vjerujem da bi mu blog bio mlm zarada :smiley:

Odgovoreno na PM.

Post mora biti dugačak minimalno 20 znakova.