Posao Bilo Gdje

Pozdrav , ovako nova stranica , svrha ljudima pomoci naci posao u hrvatskoj i izvan nje. Kritike sugestije itd mozete ostaviti komentar

webstranica: Posao Bilo Gdje - Mjesto gdje vaša karijera počinje!
Facebook stranica :

Za sada nema potencijala, uzeo si gotovu temu a nisi ništa svoje napravio, čak niti preveo. Ukoliko želiš uspjeh, moraš se puno više potruditi.

Biti ce uskoro prevedena tema. Neka sugestija sto bi trebao dodati ?

I onda na stranicu koja nema niti 5 poslova nakači još i reklame. E moji marketeri, marketeri. Pa kako da te netko ozbiljno shvati kada se iz aviona vidi da je stranica napravljena za pokušati nešto zaraditi, a ne riješiti stvarni problem i pomoći ljudima pronaći posao. CCCCC.

Otvorio i zatvorio, malo te reklame makni, sredi prvo sadržaj (poslove), radiš grešku a to je da ćeš ljude zatrpati oglasima a oglasa za posao ima jako jako malo.

Meni je ovo jadno sa ovim oglasima…

Ja ne bi rekao da je jadno to je teška riječ, ma koliko se čovjek potrudio ipak je izgubio nešto vremena, još ako je početnik izgubio je sigurno 3-4 sata.

Nećemo sada svakoga tko stavi web stranicu na recenziju popljuvati to nije OK s naše strane, ma koliko ona bila loša, možemo mu dati samo smjernice za koje mi mislimo da bi bile dobre da se stranica poboljša, zar ne’

Pa evo nekih smjernica od mene:

  • Ukloni Etarget i AdSense oglase ili ih smanji (previše ih je na web stranici) a stranica je tek rođena
  • Dodaj više oglasa
  • Svaki oglas bi trebao imati više informacija (pogledaj primjer na REP.hr)
  • Prevedi temu, nema veze što je gotova tema, ali postepeno napravi nešto svoje
  • Sredi si logo web stranice

Neću više, imaš tu još puno, puno posla sredi si to malo pa onda stavi online tako bi ja napravio, ali to je samo moje mišljenje.

Sretno, trebat će ti.

evo uklonio sam etarget oglase , sto se tice oglasa za zaposljavanje dodavat cu svakodnevno…

Još jednom pažljivo pročitaj moj post, nitko ti ne voli da mu nešto iskače na stranici koju je posjetio kao i da ima više sadržaja.

Nemoj me pogresno svatit, ne mislim na celu stranicu sve je ok, samo sa tim oglasima jednostavno ne lici na nista. Makne oglase i bice znatno bolje, lepo je napisao @CreatifCode da to bude malo ozbiljnije.

E sad ti je mnogo bolje jos malo sidebar da sredis i to je to.

Sadrzaj je najbitinij prati poslove stavljaj nove, ima tu posla, 99$ za temu a tako malo sadrzaja.
Ja bi malo promjenio boje i napravio neki redizajn da tema nebude ista kao sto je kupljena.
I da prevedi temu, kao sto je vec receno.
Neznam koja ti je buducnost s obzirom na njuskalo, bika, mojposao…
Sve je receo samo se ponavljam.

@VIC slazem se da netreba popljuvati, ali u nekim situacijama moras kad se neko pravi pametan i bahat (ne mislim na ovu situaciju, bilo ih je dosad).

Ubaci kao na AppThemes Demos
RSS i Twitter u sidebar i obavezno prevedi

moze hvala, javim se za par dana