Posao kod kuce i kako zaraditi na netu?

@maja011

Pa da ti nama kazes ako nije tajna koja je to kompanija i koji je vid poslovanja, ako si vec iznijela neke cinjenice samo tebi poznate. Sad ne bi bilo lose da to saopstis i ovdje cisto da bude kao jedan feed back za tu kompaniju kao pozitivno iskustvo.

Novi sam na ovom forumu i znam da se moj post neće previše cijenit, kao od nekog koje dulje vrijeme ovdje, al eto… Uglavnom što se tiće mlm-a, mlm je potpuno legalan… Zarada u mlm sustavu preko interneta je moguća, govorim to iz vlastitog iskustva, naravno nije moguće zaraditi milijune dolara ili eura… Ali zaradim toliko da si pokrijem neke mjesečne troškove, znaći plin, struju itd. Uglavnom radi se o tvrtci koja je nedavno osnovana, nema neki preveliki staž, ali pošteno isplaćuju svojim članovima, jer žele postić dobru reputaciju i ne žele doć na loš glas… Evo točnije radi se POFS grupi… Ovim što sam napisao ime tvrtke i ovaj post, neželim da se itko učlani preko mene ili bilo šta drugo… Samo vam hoću reć, da postoje tvrtke koje pošteno rade, i da je moguće zaradit novac putem interneta…

Zarada BEZ ikakvog ulaganja - probajte - NIŠTA ne gubite!

Od 01.04.2012.g. kompanija GOOGLE koja zaradjuje milione dolara mesecno od reklama dobija izuzetno jaku konkurenciju-kompaniju WAZZUB.

Ovo je izuzetno vazno za sve nas-citajte dalje!

Kompanija Wazzub ima isti princip poslovanja kao i Google sto ce joj omoguciti da ostvaruje milionski profit,ali jedina i NAJVECA razlika je u tome sto ce Wazzub 50% svoje zarade da deli svojim korisnicima.

Vecina nas koristi Google kao pocetnu stranu naseg pretrazivaca ali nikada nismo imali koristi od toga, dok je Google zaradjivao NEVEROVATNU kolicinu novca od reklama upravo ZBOG NAS, to jeste,velikog (ogromnog)broja KORISNIKA koji imaju dodir sa tim reklamama. Doslo je vreme da se i to promeni.

Situacija na svetskom trzistu,ekonomiji pa i internetu se menja,ali ovu promenu ne smemo da propustimo.

Na koji nacin mozemo da zaradjujemo od WAZZUB kompanije???

Ukoliko postanemo clan Wazzub kompanije u ovom probnom period do 01.04.2012.g. sticemo pravo da ostvarimo stalnu mesecnu zaradu na sledeci nacin:Clan se postaje ako se upisete na ovom LINKU ZA UPIS:

http://signup.wazzub.info

Nakon toga dobijate na Vasu e-mail adresu link za verifikaciju clanstva (potvrdu clanstva).Morate da pritisnete na taj link i time ste odradili verifikaciju tj. potvrdili ste clanstvo.Samim tim postali ste clan WAZZUB kompanije i dobijate svoj referral link za preporuku drugim osobama da se pridruze kompaniji Wazzub.

na mestu gde pise Your personal reflink is:Na ovom mestu takode mozete da vidite svoje osobe koje ste uclanili I ukupan broj osoba u vasoj mrezi.

A sada o zaradi!

Zarada je 1 dolar mesecno od svake vase preporuke do 5 nivoa ispod vas.Znaci ako se preko vaseg linka direktno upisalo 5 ljudi to je vas prvi nivo,ako je vasih 5 ljudi dalje upisalo po 5 ljudi preko svog linka to je vas drugi nivo itd…do 5 nivoa.

To je jednostavnije prikazati ovako kao primer,pod pretpostavkom da svi upisuju po recimo 5 osoba.

1.nivo 5 osoba= 5 dolara (ove osobe ste vi uclanili)2.nivo 5x5=25 osoba=25 dolara (vasi clanovi uclanjuju po 5 osoba)3.nivo 25x5=125 osoba= 125 dolara4.nivo 125x5=625 osoba= 625 dolara5.nivo 625x5= 3125 osoba=3125 dolaraVasa ukupna mesecna plata u 5 nivoa moze biti 3905 dolara ukoliko svi prikljucimo po 5 osoba.Zapamtite samo 5 osoba je dovoljno da uclanite da bi ste na kraju zaradjivali 3905 dolara mesecno.Svako od nas ima bar 5 osoba na Facebooku sa kojima je u stalnom kontaktu I koji mogu da postanu vasi clanovi.

Broj prikljucenih osoba nije ogranicen i poenta je sto vise to je veca zarada.

Ovo clanstvo je POTPUNO BESPLATNO i nemate nikakvih obaveza da cete morati ikada da placate neku clanarinu.Zarade se isplacuju iskljucivo OD PROFITA FIRME OD REKLAMA.Ovaj nacin rada je kompanija izabrala jer zeli da privuce sto vise korisnika u izuzetno kratkom vremenu,da bi mogla da ima jake argumente pri sklapanju ugovora sa svojim partnerima koji zele da se reklamiraju.

Jedina stvar sto se trazi od nas je da 01.04.2012.g. kada kompanija startuje sa radom POSTAVIMO NJEN PRETRAZIVAC NA POCETNU STRANU NASEG KOMPJUTERA UMESTO GOOGLA-a.

Ovo je jedna ozbiljna stvar o kojoj morate ozbiljno razmisliti jer nema puno vremena.Morate odmah da saljete ovo pismo svojim prijateljima sa kojima ste u kontaktu,tako da i oni mogu da izgrade svoju mrezu saradnika ispod sebe do 01.04.2012.g.Skrecem vam paznju da u ovom pismu izmenite LINK ZA UPIS tj. da postavite vas link kako bi se te osobe kojima prosledjujete ovo pismo upisale preko vaseg linka I postale vasi direktni saradnici u prvom nivou.Broj osoba nije ogranicen a minimalno je 3 osobe.

Prva isplata zarada je 15.maj 2012.g. za april mesec.

Koliko god budete imali osoba u vasih 5 nivoa ispod vas toliko cete dobiti x1dolar stalne mesecne plate!!!

Isplate se vrse putem PayPal internet banke (koja ne funkcionise kod nas) ili putem cekova na kucnu adresu koje unovcavate u banci ili direktno na vas bankovni racun.

Za sve sto treba da uradite, i da promenite svoju buducnost na bolje,potrebno vam je svega 10 minuta zato krenite u akciju ODMAH jer vreme istice! dobra je prilika i nije laz upadajte ljudi bice para!

jelena nisam ni citao sto si napisala a znadem da tvoj program koji si tu promovirala s svojim affiliate linkom nevalja. Radi se o .info. E sad ja neznam niti jedan .info na kojem se netko obogatio. A vlasnik sam foruma koji se bavi slicnim pitanjima. Ljudi ako idete u ove vode koristite logiku, preko logike se moze zakljuciti u sto se valja ulagat au sto ne.

U idealnom slučaju se isplati, ali što ovo nije idealan slučaj teško da se može isplatiti jer će uvijek netko ispod tebe odustati i piramida se ruši…

Ma kliknize na link -zarada- u mom potpisu i mlatite lovu!! Ja san na jenome sajtu s mog linka već na 0.82$

Gigolo ostavi se tih ptc programa , koliko trosis na to vremena ? sat - dva dnevno? , nije li ti jednostavnije napraviti jednu stranicu dignuti adsense i etarget oglase i dobiti ces vise na 1 kliku nego sto ti radis 2-3 sata

Radim 15-20 minuta dnevno. Adsense mi je ukinut, a na etargetu sam odbijen.

nemoj od ptc programa nikada nista…probaj sa nekim drugim nacinom zarade, recimo preko sms servisa? Budi inovativan i stvori ideju…nije sve u adsenseu i etargetu, nedavno je netko cini mi se milion dolara zaradio na online prodaji kondoma…samo treba biti inovativan :slight_smile:

A igran lotto za 2 kUne sedmično.

Ko hoće raditi od kuće, neka se specijalizira za npr. programiranje, animaciju, pisanje … ima dosta opcija.
Jedna od dobrih stranica sa ponudama poslova za takve je
http://www.freelancer.com

Forex, AdSense, Affiliate (ClickBank, CJ, Amazon…)

http://zaradabezulaganja.wordpress.com/

joj ovi biseri sto re regaju da bi postali gluposti oko lake zarade

ljudi nema lake zarade uhvatite se krampa i lopate vise cete zaraditi

@giglo dam ti ja svoj etarget acc ako zelis imas oko 34-35kn nekoristim ga vise jer koristim adsense, eto ako se moze prebaciti nije problem javi se na pm pa to sredimo

[quote=“VIC”]joj ovi biseri sto re regaju da bi postali gluposti oko lake zarade

ljudi nema lake zarade uhvatite se krampa i lopate vise cete zaraditi

@giglo dam ti ja svoj etarget acc ako zelis imas oko 34-35kn nekoristim ga vise jer koristim adsense, eto ako se moze prebaciti nije problem javi se na pm pa to sredimo[/quote]Hvala ti, ali nebi jer mi je svojevremeno njihov račun uskraćen.

osobno sam se uvjerila da ovo nije prevara… sve sto vam treba je manje od 5 minuta dnevno da pogledate samo 3 stranice po 20 sec, ako zelite vecu zaradu, pogledajte i vise… na ovom blogu imate sve detaljno opisano, vjerujte mi da necete pozaliti !! ja nisam :smiley:
Internet sigurna zarada bez ulaganja

Malo više teksta ali definitivno vredi izdvojiti vreme.
Našao sam ovo na jednoj news grupi i odlučio da isprobam. Pre par nedelja, pretraživao sam newsgrupe i naišao sam na članak slican ovome u kojem je pisalo da možete zaraditi hiljade dinara u samo par nedelja sa samo malim ulogom od 300 din. Pomislio sam, “Da baš, ovo mora da je prevara.” No kao većina nas, bio sam znatiželjan, pa sam nastavio sa čitanjem.
Kako god, pisalo je da pošaljete 50 din svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom članku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na 6., te pošaljete taj članak na što više newsgrupa (Forumi, društvene mreže, bla bla, ima ih na hiljade). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmišljanja odlučio da probam. Mislio sam “Šta imam da izgubim osim 6 markica i 300 din, zar ne?” Toliko puknem na tiket ili dva piva pa ni ne znam gde su pre otišle. Zatim sam ulozio tih bednih 300 din i pogodite šta? U roku od 7 dana, poceo sam dobijati novac postom! Bio sam zaprepašćen! Pomislio sam da će se tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano pristizao. U prvoj nedelji, zaradio sam oko 900 din. U drugoj nedelji sam i zaradio sam oko 8 000 din a novac jos pristize. To sve sigurno vredi 300 din, i 6 markica!
Sada cu Vam reći na kom principu ovo radi i jos vaznije, ZAŠTO radi… Osim toga, pobrinite se da imate kopiju ovog clanka SADA, tako da biste mogli proveravati neke informacije usput. Ako tačno pratite uputstva zarađivaćete više novca nego sto ste ikada mogli radeći nešto tako lako!
VAZNO: Legalno je i stvarno funkcioniše. Ovaj program ostaje uspešan radi ISKRENOSTI I POŠTENJA učesnika. Molimo Vas nastavite njegov uspeh pazljivo prateci i postujuci uputstva. Sada cete postati deo Poštanskog poslovanja. O ovom poslu Vaš proizvod nije čvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Poštanskih lista. Mnogo udruzenja rado plaća velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao što ste Vi i ja koji traze da ih se uključi u tu listu.
Ovo su 4 koraka do sigurnog uspeha:
KORAK 1: Nabavite 6 odvojenih papirica i napišite sledeće na svaki papiric: “Molim Vas, stavite me na Vašu poštansku listu.” ili na engleskom “PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST”, zavisi kome i gde šaljete. Sada uzmite 6 novčanica od 50 din i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novčanica ne može videti kroz kovertu (radi sprečavanja krađe). Zatim, stavite jedan papirić u svaku od 6 koverti i zatvorite ih. Sada biste trebali imati 6 zatvorenih koverti, svaku sa papiricem na kojem je iznad napisana fraza, i novcanicu od 50 din. Ono sto Vi radite je da činite uslugu. Ovo je provereno legalno. Vi zahtevate zakonitu uslugu i plaćate je. Kao većina nas, bio sam pomalo skeptičan i pomalo zabrinut o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i proverio sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to zaista legalno. Ako ste sumnjičavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona.
Pošaljite tih 6 koverti na sledece adrese:
1.) Atila Lukac, Kotorska 98, 21000 Novi Sad, Srbija
2.) Vladimir Markovic, Svetog Serafima Sarovskog 3 / 2, 11273 Batajnica, Srbija
3.) Ana Mladenovic, Kej 29.decembar 14/14, 18000 Nis, Srbija
4.) Jovica Matic, Vojvode Brane 31/b, 14000 Valjevo, Srbija
5.) Strahinja Katić, Bagljaš 79 L4/1, 23000 Zrenjanin, Srbija
6.) Milan Andjelkovic, Atanasija Pulje 13a, 11080 Zemun, Srbija
KORAK 2 :Sada izaberite ime pod 1 sa liste koju vidite iznad i obrišite ga sa liste, pomerite ostala imena prema gore za jedno mesto (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd…) i dodajte SVOJE ime pod brojem 6 na listi.
KORAK 3: Sada, posaljite svoj prepravljeni članak (sa Vašim imenom i adresom na listi) na bar 50 newsgrupa, to može svako (Mislim da ima priblizno 24,000 grupa). Što ih vise pošaljete, više ljudi će videti i više novca se zarađuje) Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prođite sve ponovo, i ponovo. ZAPAMTITE da ovaj NAČIN ZARADE ostaje uspešan radi ISKRENOSTI I POŠTENJA učesnika i njihove pažljive posvećenosti uslovima. Uzmite to ovako: Ako ste pošteni, program će se nastaviti i novac koji dobijaju mnogi drugi doći će i do Vas. Vaše ime ce se pomerati na listi geometrijski, pa kada Vaše ime dođe do 1. pozicije dobijaćete hiljade dinara u kešu! Kakva prilika za samo 300 din (50 din za svakog od 6 osoba napisanih na listi). Pošaljite ih sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu!
KORAK 4: UPUTSTVA ZA KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU:
Ne ponovo pisati ovo celo pismo da bi ste ga poslali. Jedino šta se menja je lista gde dodajete sebe, ostalo copy/paste. Sad pretražite što više grupa (on-line forume, oglasne table, chat stranice, rasprave…) Cilj Vam je da što više ljudi pročita članak.
To je to! Sve što treba je otići na razne newsgrupe i poslati članak, kad Vam uđe u štos, trebaće Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu. ZAPAMTITE, U ŠTO VIŠE NEWSGRUPA POSALJETE, VIŠE ĆETE NOVACA ZARADITI! To je sve!
EVO KAKO 300 DINARA POSTANE NEKOLIKO HILJADA!! Od 50 pošiljaka (ovog teksta, ne koverata ), recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrlo redak primer). Zaradili ste 250 din sa svojim imenom na 6 mestu na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 50 din pošalju isto na bar 50 50 lokacija na netu ili bilo gde, svaki sa Vašim imenom 5 i samo 5 osoba odgovori na originalnih 5, to je jos 1 250 din za Vas. Sada svaki od tih 25 pošalje sa Vašim imenom na 4 i samo 5 odgovora svaki, dobijacete prihod od 6 250 din! Sada, se tih 125 osoba okreće i pošalje opet samo 50 sa Vasim imenom na 3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobijaćete prihod od 31 250 din! Ovaj princip se nastavlja… Kada ste na 2. mestu na listi zaradite 156 250 din, i na kraju kad se završi krug, zarada je 781 250 din! Ovo je sve naravno matematički proračun gde je uzeto da će se samo 5 ljudi odazvati pri svakom slanju, a uvek bude više.
Kada Vaše ime vise nije na listi, samo uzmete poslednju pošiljku u newsgrupi, i jos jednom pošaljete 300 din imenima na listi, stavljajući svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno počnete slati pošiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da se hiljade ljudi spaja na internet i čita članke svakog dana baš kao i Vi sada. Pa, da li sebi možete priuštiti 300 din i videti da li stvarno deluje? Sami odlučite. Ljudi su govorili, “Šta ako je plan izigran niko Vam ne pošalje novac?” Pa šta? Koje su šanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih, poštenih korisnika i poštenih ljudi koji se priključuju internetu i newsgrupama svakog dana i žele da zarade na ovaj način? Tržište je neograničeno a što je najbolje, sve je čisto i sistem sam sebe održava.

  1. PRODAJETE PROIZVOD, ČIJA PROIZVODNJA VAS NIŠTA NE KOŠTA!
  2. PRODAJETE PROIZVOD, ČIJI TRANSPORT VAS NIŠTA NE KOŠTA!
  3. PRODAJETE PROIZVOD ČIJA REKLAMA VAS NISTA NE KOŠTA!
  4. KORISTITE SNAGU INTERNETA I MULTI-LEVEL MARKETINGA!
  5. VAŠ JEDINI IZDATAK OSIM POČETNE INVESTICIJE 300dinara JE VAŠE VREME!
  6. SAV PRIJEM JE VAŠA ČISTA ZARADA!
    Zelim Vam uspeh i zaradu mnogo novca…

Lijepi pozdrav,
ne znam da li ste upoznati sa informacijom da je na našim prostorima nedavno osnovan pokret pod nazivom „Liga Pravih Igrača“, od osnivača Damira Strajnića i Roberta Peića, naših poznatih internet marketera?!
Ovo je pokret koji okuplja sve one ljude koji se imaju namjeru OZBILJNO baviti online poslovima i koji žele naučiti kako od tih poslova sasvim pristojno živjeti.
Pokret ima i svoju zatvorenu FB grupu, u kojoj se svakodnevno uči i stječe znanje, potrebno za uspješno online poduzetništvo.
Ulaz u Ligu Pravih Igrača je POTPUNO BESPLATAN i ne podrazumijeva apsolutno nikakve troškove – BESPLATNO ZAUVIJEK!
Da bismo Vam pokazali kako mislimo ozbiljno, ODMAH Vam poklanjamo 7 odličnih edukacijskih VIDEO LEKCIJA!
Posjetite suradničku web stranicu pokreta i zatražite 7 VIDEO LEKCIJA:
http://ligapravihigraca.com/dubravko-krenek/
Kroz ovih 7 video lekcija ćete saznati više o online poslovima, nego što ste saznali u cijelom Vašem životu do danas:
• što morate imati da biste bili dobar online poduzetnik (ono “nešto” što će Vaše džepove puniti novcem)
• kako pronaći najbolju kompaniju i kako prepoznati dobar plan naknade (naučite raditi manje i zarađivati više)
• kako “preživjeti” prvih 60 dana i zaraditi prvi novac (kako brzo zaraditi prvu “plaću” na internetu)
• zašto je uloga mentora od ključne važnosti (naučite se koristiti znanjem i iskustvom pravih majstora)
• kako izbjeći “zamke” u koje upada 95% početnika (pokazati ćemo Vam kako ih možete vidjeti i pobjeći im)
• još puno toga
Posjetite naš sajt i već danas primite 1. VIDEO LEKCIJU! Također Vas pozivamo da se pridružite našem pokretu i podržite nas!
Evo što ćete dobiti od nas, ukoliko nam se odlučite priključiti:
• pristup u našu zatvorenu FB grupu
• pristup do naših webinara
• pristup do naše edukacije na Skypu „1 na 1“
• pristup do iznimno vrijednih informacija, koje mogu dobiti samo članovi naše grupe
• besplatno postavljanje kompletnog IMP sustava
• još puno toga
Apsolutno BEZ RIZIKA posjetite naš sajt i pridružite nam se:
http://ligapravihigraca.com/dubravko-krenek/
Dobro nam došli!

Srdačan pozdrav,
Dubravko Krenek
Liga Pravih Igrača Tim.

Ljudi ovaj forum nije za SPAMOVANjE.
Nikad mi neće biti jasno zašto ljudi koji “prodaju priču o zaradi” imaju toliko agresivan marketing?
Agresivan marketing teži očajničkom marketingu.

Ako već imaš model kako zaraditi primjeni ga na sto različitih mjesta i zaradi i zarađuj koliko misliš da ti je dovoljno. Ko već zaradiš dobre pare sami će te ljudi tražiti da zaradiš još.