Posao u Njemackoj [pitanje]

[quote=“belmo996”]Halo legendo
div mozes staviti na bilo koje mjesto,mozes ga staviti na pocetak html dokumenta al taj dokument nece biti validan.
I de otvori source kod a ne inspect element pa pogledaj malo :)[/quote]
[attachment=1]Untitled.jpg[/attachment]

Pametno s tvoje strane, pametno :slight_smile:

[quote=“Stol3x”]HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH ^12

Tko kaze da ja nisam iskustan? Ajde da vidim jedan tvoj rad koji si sam radio od nule?
Ne, to NIKAKO ne moze biti tako. U HEAD idu SAMO parametsi tranice. Cemu onda sluzi body? U body ide vidljivi dio, u head nevidljivi. Nikako ne mozes stavljati content stranice niti divove u head.
I ako u head ide to, zasto onda je po defaultu ovo u browseru: Droplr • Screenshot on 5.3.2013 at 9.38.55 PM.png ?[/quote]

Pa sta sam ja rekao… Kod mene su samo parametri, a belmo pametnjakovic misli da sve zna, pa prepravlja moj kod :wink: Ponavljam, tema je kupljena, nisam je ja pravio :slight_smile:

[quote=“harisb2012”][ATTACH=CONFIG]2643[/ATTACH]

Pametno s tvoje strane, pametno :)[/quote]

Probaj stavit sliku 20x20px mozda cemo bolje vidjet. I obavezno neka bude jpg quality 50…

Pod source kod sam mislio opcija u pretrazivacu “View page source” ili “Pogledaj izvorni kod stranice” :slight_smile: ,samim tim’ si dokazao sto znas :smiley:

I kad postavljas slike upload ih na neki drugi servis namjenjen za to,ovako se nista ne vidi :slight_smile:

[quote=“belmo996”]Halo legendo
div mozes staviti na bilo koje mjesto,mozes ga staviti na pocetak html dokumenta al taj dokument nece biti validan.
I de otvori source kod a ne inspect element pa pogledaj malo :slight_smile:

Skole u BIH da koriste e-dnevnik,de skontaj se malo.Jedva imamo kabinete informatike sredjene kako treba a da imamo e-dnevnik :open_mouth:
Bas me zanima taj tvoj dnevnik daj nam neki “demo” da vidimo lol[/quote]

Demo ti ne mogu dati, jer se jos uvijek ispravlja, pocinje se koristiti od iduce godine. olympiad.ibu.edu.ba - osvojena Burch Olympiada ove godine sa tim projektom. Ne zelim ista vise reci :slight_smile:

[quote=“belmo996”]Pod source kod sam mislio opcija u pretrazivacu “View page source” ili “Pogledaj izvorni kod stranice” :slight_smile: ,samim tim’ si dokazao sto znas :smiley:

I kad postavljas slike upload ih na neki drugi servis namjenjen za to,ovako se nista ne vidi :)[/quote]

A sta je page source nego cijeli inspect element. Inspect element je hajdemo reci prilagodjeniji i brzi page source ;

Usput, jako si mi bitan da koristim druge servise

Nema tebi pomoci.