Posao za brže typere

Poz ljudi, evo nacin da zaradite lagano na netu, ubio se za typiste. Znam da ima dosta tema o tome, nadam se da admini nece obrisat temu posto se radi o totalno legalnom nacinu zarade, i do sada to jos niko nije spominjao, a i nema ref linkova. Ne treba nikakvog znanja, pa cak ni engleski :wink:

Ako ne znate sta su typisti - to su oni sto brzo kucaju na tastaturi (ili ti ga touch-typing) odn. da znate sve tipke napamet, da ne gledate tastaturu nego monitor i tipkate. Znam da vecina vas to ne zna ali cak i vi mozete zaraditi, jest da vam treba vise vremena, ali imate timer od 15 sekundi, ja mislim da je 10 sekundi dovoljno da odradite to sto trebate odraditi.

DOKAZ

Ja sam se tek registrovao neki dan i za sat, dva dnevno nabrao 13$ laganice. Evo i dokaza danas kad sam se logovao na mail.

Nisam mislio dizat temu dok ne dobijem isplatu. Posto sam je dobio evo i da vas informisem. Isplate lijezu svakog ponedeljka i utorka automatski na paypal, payzaa, payooner, a mozete slati western-om, preko banke itd.

KAKO

Radi se o tome da ispunjavate captcha tekstove, evo primjera ispod na slici:

Samo prepiste slova sa slike u prazno polje i kliknete submit ili enter na tastaturi. To je to. Imate opciju ispod da ubrzate odn. da dobivate dvije slike odjednom, to je za profi tipkace :-). Morate biti brzi i tacni (mala, velika slova i sve to) inace dobijete kick ili ban. Za one koji su izuzetno tacni 99% i gore njima je 3x vise, dakle dobivate 3 puta vise! Nemojte da vas buni typercredits, to je ustvari novac.

Da biste se registrovali treba vam invitation code - unesite: AN4I
a registrujte se ovdje - http://www.megatypers.com/register

KOLIKO MOGU ZARADITI

Zarada za 1000 ispunjenih captcha varira. Najvece su isplate po 1.20$ tamo oko 22:00. Ja se ulogujem oko 20:00 (kad je odprilike 1$) i tipkam tamo dok me ne uspava :zzzz:. Obicno kad mi nana i mati upale elif na obn-u ja se spremim u sobu nabijem slusalice i tipkam.
Pogledaj sliku ispod, to je americko vrijeme.

ZAKLJUCAK

Lahko dodem do 6$ za 2 sata jer pobjedujem conteste. Pogledaj sliku ispod.

Ako pobjedite contest dobivate sav akumulirani dobitak koji nekad iznosi i 2$, a contest traje obicno 20 minuta. Samo je jedina mana sto ako ne pobjedite ne dobivate nista, zbog toga ne bih preporucivao contest onima koji tipkaju sporije od 90wpm.
To nije jedini nacin zarade, na megatyperu imate jedinstven referal system koji vam takoder omogucava zaradu. Takoder mozete aktivirati smart captcha da klikcete slike. Npr. klikni sliku sa saobracajnim znakom, i onda imate ponudenih 9 slika. Kliknete one na kojima ima saobracajni znak i to je to. To mozda cak ide malo brze, samo “preletite” slike, pokliktate i eto.
Takoder sam zaboravio reci da dobivate typerpoints-e samim tim sto ispunjavate captche, kasnije i njih kada imate 50 mozete zamjeniti za novac.

p.s. ako sporo tipkate i zelite tipkati brze progloglajte malo typer faster ili learn to touch type, imate raznih tutorijala, tako sam i ja naucio brzo tipkati, rekord mi je oko 130 wpm.

sretno sa zaradom ljudi!!

Svega se ljudi dosjete.
Samo ne kužim tko ima koristi od tih ispunjenih captchi?
Zašto bi to netko plačao?

Jedino šta mi pada na pamet je da je taj sustav dio nekog
programa poput xrumera, gdje umjesto programa ljudi uživo riješavaju
captchu. Šta drugo?

Ako sam u pravu onda je cijela stvar ileglana.

Primjerice botovi za društvene mreže (Instagram, Twitter…) ponekad zapnu na captchi, te umjesto da ih user koji koristi bot rješava, rješavaju se na ovakav način (Npr. ja koristim bot i mjesečno plaćam 19,99$ da kad zapnem na captchi mi se rješi sama i bot nastavi raditi).

1 Like

Baš sam i ja htio reći “should be ilegal”

Da ali ako je ovo što d1namic kaže onda nije.
20$? Onda oni fino trže.

1 Like

Potpuno legalan način zarade momci. Opušteno :slight_smile:

Ne kužim baš što taj bot radi na društvenim mrežama… nekako i bez da to kužim, jasno je da se svaka captcha stvara iz razloga da se provjeri ljudska prisutnost s druge strane. A ovo je sistem koji je omogućio botovima da prodju captchu uz pomoć izvora jeftine radne snage koja tamo nešto tipka…

Kako god okreneš, to je “online provala brave”

Ne kužim baš niti ja.
Jer ako neka društvena mreža svjesno koristi takav servis zašto
onda uopče postavljaju captchu?

Ja osobno ne kupujem to za 20$ samo sam naveo primjer. Koristim botove za neke društvene mreže, a ono što oni rade je da s vašeg profila prate druge ljude i lajkaju im slike il komentiraju i na taj način vi stvarate publiku na svojem profilu (dobivate nove pratitelje i lajkove)…

Koji je to program, ako nije tajna i kako komentarise, da li pise nesto bezveze ili ima smisla ?

Nije nikakvo reklamiranje, nema ni affiliate linka: http://www.followliker.com/

Sve je to fino da slike brzo iskaču, već svakih 20-30 sekundi ako ih ima uopšte. Da one samo iskaču jedna za drugom ja bi dnevno zarađivao po par stotina $ , al’ ako ja moram čekati captche po pola minute da zaradim sitno, nije to vrijedno…

Dajte prihvatite se ozbiljnog posla

2 Likeova

Nije bot sigurno od strane društvene mreže…bot je od strane neke vanjske aplikacije koja olakšava korisniku da nešto radi na toj društvenoj mreži.
Mreži očito ne pašu takve radnje jer nebi niti izdavala captchu kad se pojavi korisnik sa sumnjivim radnjama. (Jer radnje su očito spamanje, ovo ono…d1namic ti je sam naborjao xd)

No korisnik sad može koristiti bot koji može proći te captche pomoću malih crnaca koji tipkaju captche …a to svakako nije korisno niti društvenoj mreži niti bilo kojem drugom webu koji izdaje captchu. A niti društvu koje koristi te webove.

No nešto što nije korisno nije nužno odmah i ilegalno…ali zato velim “trebalo bi biti ilegalno!”.
U praksi, stvari postaju ilegalne tek kad šteta koju stvaraju, postaje osjetna društvu.

Ja bih nakon mjesec dana rada na tom sajtu morao ići uzeti naočare sa dioptrijom :D.

Ne vjerujem da je netkome palo na pamet da se registrira i u ukucava captche.
Ali ideja za biznis sa takvvom stranicom nije za odbaciti. Očito se tu nešto događa ako se članstvo
za takav servis plača 20$ mjesečno.

Ovo je postavljeno za one koji zele da sebi zarade dzeparac, a ne neke velike svote novca.

Ma jasno mi je, samo ljudi će dobit morsku bolest upisivajući ove kodove. Đeparac se može zaraditi npr. pisanjem članaka…

Dobio sam slican zadatak preko Elance-a pre dve godine, jako je stresno, covek radi pod pritiskom posto zna da tajmer otkucava, a neki captcha tekstovi su se jako slabo videli. Ali, bolje pretrazite net da proverite da li je to ilegalno ili ne.

Kao što vidiš forum se zove Web Majstori, svaki web majstor zna brzo pisati na tipkovnici. Dokle bi doša da radiš sajt i tražiš s jednim prstom svako slovo na tipkovnici?

1 Like