Posecenost sa googla naglo opala

Da, posecesnost je 3x opala, od uobicajenih poseta, od kada sam poslao na 150 emaila tekst da ljudi posete moj sajt i da se upisu besplatno.
Tih nekoliko dana je posecenost bila veca nego obicno, a kad se sve to stisalo, s googla mi je jako opala posecesnost od onog sto je bila pre slanja ovih mailova

Jel zna neko zasto je doslo do toga?

Razlog je Google, skontali su te :wink:

Sta su me skontali, nisam ja poslao na hiljade mailova vec 150?
A i veliki broj ljudi salje te mailove preko svojih Newsletter-a.
Mislim da nije ovo moje toliko strasno.

Pa pogledaj kak stojiš na google sa ključnim rječima pa češ znati dali su te šiknuli ili se potrefilo tak što je normalna pojava. Meni nekad znaju biti posjete prepolovljene iz nekih razloga koje neznam pa se sve vrati na svoje…
Evo danas do sada nemam nikakvu zaradu jer su mi site-ovi za drkanđije koji još spavaju, al navečer dođe na svoje :mini:

Ako su posjete pocele opadati poslije 30.11 ove godine, moram ti reci da je google nesto promijenio, nisu samo tebi opale…

Kod mene su na jednom portalu duplo manje posjete sa Google nakon pomenutog datuma.

[quote=“drmko”]Da, posecesnost je 3x opala, od uobicajenih poseta, od kada sam poslao na 150 emaila tekst da ljudi posete moj sajt i da se upisu besplatno.
Tih nekoliko dana je posecenost bila veca nego obicno, a kad se sve to stisalo, s googla mi je jako opala posecesnost od onog sto je bila pre slanja ovih mailova

Jel zna neko zasto je doslo do toga?[/quote]

Kako su te posjetitelji sa google-a nalazili?

[quote=“webjumfer”]Pa pogledaj kak stojiš na google sa ključnim rječima pa češ znati dali su te šiknuli ili se potrefilo tak što je normalna pojava. Meni nekad znaju biti posjete prepolovljene iz nekih razloga koje neznam pa se sve vrati na svoje…
Evo danas do sada nemam nikakvu zaradu jer su mi site-ovi za drkanđije koji još spavaju, al navečer dođe na svoje :mini:[/quote]

Za te klj. reci za koje sam ja pratio poziciju u pretrazivacu stojim tamo gde sam i stajao ako ne i bolje, ali pitanje je koliko sam ja preko tih kljucnih reci i dobijao posetu.
Zaista mi nije poznato preko kojih sam reci dobijao najvise poseta, sto je i odgovor @posluzitelju, ako je na to mislio.

Ako si preko svog weba prodavao japanke ili ljetne sandale…broj posjeta je pao jer se trenutacno (na balkanu) traze cizme.
Hocu reci…daj jos koji podatak…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja