Posjete rastu klikovi drastično opadaju!

Što raditi u ovom slučaju? Naime imam čerti sajta i na svakom od njih svaki dan sve više ljudi (uglavnom preko Googla) a sve manje klikova na oglase. Neznam u čemu griješim! Na svim tim stranicama sam rasporedio oglase (ne previše- ali dovoljan broj da ih ima i da budu primjećeni). Ispada da na 400 posjeta u prosjeku imam 1 klik.

Pozdrav

1. Kakvi ti ljudi dolaze preko GG ?
    provjeri da li su ti ciljana grupa (vrijeme koje provode na stranici ti to najbolje kaze) ako nisu ciljana tj. ako na stranici ne nadju sta traze odlaze.

od kuda dolaze? ako dolaze a ne kuze sta pise nece ni klikat

mjenjaj formate i pozicije oglasa

1. koliki je postotak stalnih posjetioca (oni vrlo malo ili nikako ne klikaju na reklame)

2. Jer ti gg servira reklame koje imaju veze sa tvojom stranicom ili ne?

Poz

Vjerovatno imas stalne posjetitelje, oni su navikli gdje ti je koji oglas i ignoriraju ga od sada pa na dalje :slight_smile:

Jel ti nezgodo reči nam neku svoju stranicu pa da vidimo kako to izgleda - ti oglasi?

Na igricama 160x600 lijevo ili desno od igrice i 336 ispred igrice i imat ćeš najmanje 3 puta više klikova.

Hvala svima

Izbaci onaj dolje 300x250 i ubaci lijevo 160x600, samo malo odmakni igricu desno da oglas bude barem 50ak px od igrice. 160 je još jači od 336 ispred. Barem pokušaj pa vidi rezultate.

Nemoj to pokusat. NHF, sime, al ne prolazi to vani :slight_smile:

150px rule je grda stvar i predlozio bih svima koji pogledaju u ovaj thread a imaju ista flash igri sajteva za INTL, da se drze 150px rula. Pa cak i 120px da je to, OK je, ali 50px nikako.

Doci ce adsense ban hammer i onda bu cudo.

[quote=“Nosf”]Nemoj to pokusat. NHF, sime, al ne prolazi to vani :slight_smile:

150px rule je grda stvar i predlozio bih svima koji pogledaju u ovaj thread a imaju ista flash igri sajteva za INTL, da se drze 150px rula. Pa cak i 120px da je to, OK je, ali 50px nikako.

Doci ce adsense ban hammer i onda bu cudo.[/quote]

vidim da ti na na jednom svom sajtu imaš razmak od par px od igre do Google oglasa.

dakle ti se držiš rula od 150px samo za ENG sajtove. Što za naše sajtove može i manji odmak?

Ja držim cca 100px, uglavnom imam raspored kao na
http://www.foraigre.com/
s tim da umjesto etargeta i onoga gore stavim 336.
Vidim da večina njih u hr nije mjenjala oglase i imaju spojene sa igricom. Ja sam izgubio 30% zarade ali barem sam miran.

I ja sam pomaknuo 100px jer mi se 150 čini stvarno previše. Gledam da i svi ovi jači strani site-ovi nemaju veći razmak od 100px.

Npr. agame.com pomaknuo na 72px

http://www.slike.com/?v=bndHx.png

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja