Posjetitelji na forumu!

Želim privući posjetitelje na forum. Ali ne znam tocno kako. Ovo je moj forum: Gamers-HR. Ja bih vas molio da mi kažete kako bih mogao privući posjetitelje. Napišite ako mislite da forum nema dobar dizajn ili ako ima neku grešku.

Hvala unaprijed!!! :kuc:

Evo prvo i najvažnije pitanje. Ako imaš dobar odgovor na samo ovo pitanje, sve ostalo je manje važno.

Zašto bih ja dolazio na tvoj forum, a ne na neki drugi?

gdje je sadrzaj foruma?
skin foruma ima ih jako boljih
domena tk hmm mozda da uzmes neku com, net
upis u trazilice da li si ordeadio itd itd itd

Domenu sam stavio ovu da vidim kako će ljudi prihvatiti forum.
Upisao sam u Google tražilicu i nalazimo se na dnu prve stranice (Ako je to bitno.)
Forum je nov otprilike 2 mj.

Zašto bih ja dolazio na tvoj forum, a ne na neki drugi? by gambo

Ja neću posjećivati forum iz tri razloga:

1.) Ne volim tako mračan dizajn i ne volim ta forsirani ‘gamerski’ dizajn.
2.) Obavezno zakupiti ozbiljnu domenu.
3.) Ima more raznih foruma a ovaj me nije privukao.

[quote=“gambo”]Evo prvo i najvažnije pitanje. Ako imaš dobar odgovor na samo ovo pitanje, sve ostalo je manje važno.

Zašto bih ja dolazio na tvoj forum, a ne na neki drugi?[/quote]

Mi na našem forumu dajemo ljudima (gamerima) da i oni sudjeluju u kreiranju foruma. Svi naši korisnici imaju mogućnost da predlože nove template ili nove kategorije (tj. Forume). Ovaj forum služi ne samo za pisanje topica nego imamo i chat. Na ovom forumu (u dogovoru s adminom) možete napraviti klansku kategoriju, koja mogu uređivati samo članovi klana, a ako želite može biti i nevidljiva ostalim članovima.

Moraš znati da ako želiš imati iole ozbiljan i posjećen forum, moraš se držati jednog templatea. Dakle nađi neki ozbiljniji, koji ti odgovara, modificiraj ga kako ti paše i ostavi ga. Ovako ispadaš neozbiljan.

Ok hvala na odgovoru.

Imam jedno pitanje.
Ti si sada napiso da bih trebao imati 1 template da ga preuredim itd… dali bi možda bilo dobro da stavim template u vise boja, jer sam shvatio da neki vise vole svjelije nijanse itd. ili da stavim vise sličnih templatea.

Kod i jednog i drugog primjera bi korisnici mogli birat koji oni žele. Tako da bi to možda ispunilo neke njihove želje.

I dali bi bilo bolje staviti neku jednostavniji ili kompliciraniji template?

Ja bih uvijek odabrao jednostavnost naspram kompliciranosti. Također na svom forumu ne bih nikada nudio nikakvu promjenu templatea.

Ali to je samo moje mišljenje, pričekaj još nekoga.

Stavi koji template sa
http://www.dzinerstudio.com/

Ja na jednom svome forumu koristim ovaj template i ljudi su zadovoljni izgledom (niko se ne buni). On ti dozvoljava da u headeru imaš veću sliku što je ok za gejmerski forum. Ovaj koji sad imaš je dosta loši i teško da će ti se na njemu ljudi zadržavati.

Hvala svima na pomoći probat cu s templateom koji ste mi preporučili!!!

Sada me zanima dali netko želi razmjenu linka ili bannera s mojim forumom?

Imam oko 5 posjeta dnevno nije puno ali svejedno ako netko želi nek se javi.

[quote=“darksider”]Hvala svima na pomoći probat cu s templateom koji ste mi preporučili!!!

Sada me zanima dali netko želi razmjenu linka ili bannera s mojim forumom?

Imam oko 5 posjeta dnevno nije puno ali svejedno ako netko želi nek se javi.[/quote]

Oprostite na pogrešci nije 5 posjeta nego oko 15!! :smije::smije:

Evo promjenio sam template!!!

Komentirajte kako vam izgleda koje su greške itd.

http://public.carnet.hr/~dbergam/forum/
A vidi moj forum. Jedini sam član na njemu.

[quote=“darksider”]Evo promjenio sam template!!!

Komentirajte kako vam izgleda koje su greške itd.[/quote]

Bolje je. Sad napravi 50 lažnih profila i sljedečih mjesec dana samo snjima radi. Je debilno al jedino tako možeš pokrenuti forum koji nema nikakav traffic. Isključi si opciju za aktivaciju registriranih od strane admina i možeš upisivati bilo kakve (lažne) email adrese pri registraciji. Sretno :slight_smile:

Ne shvaćam zašto Lažni profili???

Napraviš svoje profile i onda međusobno pišeš sa njima…komentiraš i tak to. I nakon nekog vremena bude ti se netko uključio u raspravu. Neće ti se nitko uključiti na forum ako vidi 2 posta…