Posjetitelji na forumu!

Pa ja imam jedno 5 aktivnih članova. Ali dobro napravit cu tako!!!

Sa ovim templatom ima samo 1 problem. On je za 2.0 verziju a ja imam 2.0.1. I ne mogu prevest ovaj tekst kada se netko prijavi pa gore pokraj profila piše New Posts umjesto Novi postovi. Ima tko iskustva s tim. Ili kako da prilagodim template za verziju 2.0.1

Što vi mislite o com.hr domeni. Mislim da bi mogao kupit crogamers.com.hr i neki hosting.

[quote=“Ariosto”]Stavi koji template sa
http://www.dzinerstudio.com/
[/quote]

Jel su ovi for free ?

Neki jesu (manjina), poput Inferno teme. Pogledaj tu Inferno:
http://demo.dzinerstudio.com/

Vec neko vrijeme radim na forumu ali i dalje nema posjetitelja!!!

[SIZE=“6”]U čemu griješim!!![/size]:neznam::neznam::neznam::neznam:

Ajme…užas ! Nemoj se ljutiti ali vidi se da si još dijete.

Prvo poslušaj sve savjete… drugo forum je spor… treće ćemu služi forum?

Volje imaš… ali ideje nemaš…sjedni malo…razmisli što te zanima u životu… Nemoj gubiti vrijeme…ako ne ide…

Pozdrav!

[quote=“darksider”]Vec neko vrijeme radim na forumu ali i dalje nema posjetitelja!!!

[SIZE=“6”]U čemu griješim!!![/size]:neznam::neznam::neznam::neznam:[/quote]

U dosta toga, nije ovo za tebe još

Hvala svima na pomoći i onima koji mi nisu pomogli. Moj forum je nampokon postao popularan!!!
Samo je treba skupini korisnika ponudit nesto novo. npr. Ja sam napravio tajne djeove foruma samo za određena klanove za cod4 i sada imam 20 članova a uskoro cu 40 jer imam nekoliko klanova koji su prijvili ponudu ali ih nisam upisao.

[font=“Arial Black”][SIZE=“5”]Hvala svima!!![/size][/font] :smije::smije::smije:

[quote=“LKR”]Ajme…užas ! Nemoj se ljutiti ali vidi se da si još dijete.

Prvo poslušaj sve savjete… drugo forum je spor… treće ćemu služi forum?

Volje imaš… ali ideje nemaš…sjedni malo…razmisli što te zanima u životu… Nemoj gubiti vrijeme…ako ne ide…

Pozdrav![/quote]

Ne ljutim se jer znam da sm djete :smiley:
A i ne odustajem tako lako jer me zanima informatika i tome slično.
:smije::smije:

Održavanje foruma ima veze s informatikom koliko i točenje goriva u auto s automehanikom.

:rotfl:

A nemojte napadat malog… Mlad je… Ako forum uspije odlično, ako ne, dobra škola… Što je izgubio? Što je uložio, osim vremena? Nama koji radiomo je vrijeme novac, školarcu je izgubljeno vrijeme samo stjecanje znanja i iskustva. I bolje da ga potroši sad, nego sa 30 pokrene forum pa pita što radim krivo…

Evo jedan dobar savjet.
Sredi si malo bolje ovaj logo da nije “preko” cijelog site-a ili daj nekom da ti sredi za neku malu paricu npr. meni :slight_smile:

Eto. To je pravi odgovor na pitanje s početka: “Zašto bi netko dolazio na tvoj forum, a ne na neki drugi?”

I djeluje. Otkad sam to uveo imam sve vise korisnika. :smiley: :doki:

Imam jednu dilemu. Zasto je google maknuo moju stranicu sa tražilice dali zbog domene ili???

A nemojte napadat malog… Mlad je… Ako forum uspije odlično, ako ne, dobra škola… Što je izgubio? Što je uložio, osim vremena? Nama koji radiomo je vrijeme novac, školarcu je izgubljeno vrijeme samo stjecanje znanja i iskustva. I bolje da ga potroši sad, nego sa 30 pokrene forum pa pita što radim krivo…[/quote]

Pa dobro je i rekao :smiley:

Nevjerojatno mi je da su ti svi na pitanje o neposjećenosti foruma odgovorili da nešto nije u redu sa izgledom istog, ma dizajn je najmanja stavka u svemu tome, postoje stranice koje su ružne kao sam vrag, a mlate lovu na poslovima zbog kojih su stvorene zbog vrhunske i dobro odrađene optimizacije! Za puno ključnih riječi ti moraš odraditi posao da bi ti došlo puno posjetitelja i puno novih članova, stoga zapni i kreni…

Što se tiče izgleda tvoje stranice tj. foruma, mogu samo ustvrditi da ne izgleda uopće loše, tematika je pogođena, a kada skupiš relevantan broj posjetitelja, članova foruma onda sa njima porazgovaraj o dizajnu i odluči dali je zadovoljavajući!