Poskupljenja domena i hostinga

Ljudi ja sam kupio host na hawk host, a koristim i na namecheap, jel moguce da je namecheap hosting brzi (ako ne i duplo) od hawk host, naravno oba sam uzeo da su stacionirana u EU, moze neki odgovor?

moguce je, jer je namecheap bogatija firma i ima vise klijenata pa je u mogucnosti ponuditi dobar hosting za male pare.
takodjer nikad nemaju pormocije kao godaddy za 99 centi, pa vise normalno zarade i iskoriste na web hosting sektor.

ja definitivno zaobilazim ovaj godaddy

Bezi od godaddija i hostgatora. Zle masinerije za uzimanje para, nista ne vrede!

Ima nekih mjesec dana kako sam otisao od Godaddy-ja. Prvenstveno sto ne postoji support za shared pakete vec samo Knowledge Base.
Kako god evo nesto na sa mejla sto ce startovati u 17h i trajati sat vremena (kako sam shvatio iz letka).

Upravo obavljen transfer vise domena s korisnikom @bugi :smile:

Produljio 30 domena u suradnji sa in4hr korisnikom po 5-6 eura po domeni umjesto 14 koliko traži godaddy.

2 Likeova

Pa kako daju tako nisku cijenu, sta idete u minus?

Godaddy sux, vrlo vjerojatno godaddyevci znaju da ce skoro rat pa zatvaraju shop.

BLACK FRIDAY je :slight_smile: Nema minusa … nitko ne posluje s minusom, trust me :smile:
Akcije jos traje punih 3.5h

Kakvo je stanje u 2017.? Sa kojih je stranica danas najbolje uzimati domene i hosting?

Ja imam skoro sve na namesilo. Medu najjeftinijima su i imas free whois dok got imas domenu, ne samo prvu godinu ko kod nekih.

Trebao bi mi savjet oko hostinga jer cu imati dnevno posjetu od 5-10k.

@bugi
Hoces jeftino, a kvalitetno? Europski, tj Njemacki standard?
look at https://www.1blu.de/

Ja bih se opredelio za neki VPS

E Ovo Mi je trebalo. Za koji dan postavljam nov aff sajt za DE trziste i bas sam planirao da potrazim neki hosting sa DE serverom :slight_smile:

1blu.de i contabo.de a i webtropia.de ubijaju znaci sa paketima i kvalitetom, a i cijene su VEOMA privlacne, kod sva 3 “provajdera” imam u zadnje 2.5 godine po jedan dedicated server, i do sad ni jedan downtime ili bilo sto :wink:
Jedino se zna desit mali downtime, kada rade upgrade mreze, ali inace sve je on point. :slight_smile:

Ma meni treba za aff sajt. Tu nece da bude neka poseta da moze da optereti bilo sta. Bitno mi je da je server u DE. Sutra cu natenane da vidim sta cu da pazarim :slight_smile:
P.S. ako imas neki aff na nekom id njih javi se na pp, spasio si mi vreme trazenja :slight_smile:

Ja sam zadovoljan sa hawhostom, pogotovo kada dodje crni petak

1 Like

Bogami taj Hawk mi je za 3 meseca 4 puta bio off. Tako da sam se ja toga ratosiljao. A i supportom nisam zadovoljan jer im bas treba vremena da odgovore. Ja za US sajtove koristim Namecheap i sto se mene tice odlicnj su.

Sto se tice njemacke, vjerujem samo njima https://linevast.de/en/index.html

Prijavio sam na ticket da ocekujem DDoS jer mi je tim prijeceno, sto se i desilo. Bukvalno mi se javio šef njihov i rekao da ne moram brinuti o tome. I tako je i bilo. Znači Deutsches samo :de: