Poskupljenje domena

Jeste primjetili naglo poskupljenje domena poslije nove godine? Vidim da je na infonetu sa 70 došlo na 85kn a kažu u podršci da su svi poskupili.
Nije mi to baš za zanemariti ako svaki mj moram 10 domena produžiti.

Gdje su kod nas najjeftinije domene? Mogao bi razmislit i selidbi i uštedjet koju kunu.

Na goddady uz kupon oko 8 USD

Da, to je puno, ja na stotinjak domena mogu uštedjeti 4000kn godišnje. Mogu imati besplatno skijanje svake godine.

Ako pod skijanje misliš na sjedanje na crnu vreću za smeće i spuštanje sa Sljemena. :slight_smile:

Naravno da treba kupovati (tj. produživati) kod registra, tj. Tucowsa, Godaddy etc…

[quote=“Gosaric”]Ako pod skijanje misliš na sjedanje na crnu vreću za smeće i spuštanje sa Sljemena. :slight_smile:

Naravno da treba kupovati (tj. produživati) kod registra, tj. Tucowsa, Godaddy etc…[/quote]

Ma možeš za te pare gdje hočeš na tjedan dana.

Godaddy, ponaked daju jako dobre dealove i tamo su domene ja mislim najeftinije. Oko 8$= Debelo ispod nego nasi lokalni koji jos puknu sad po novom dok bude 25% PDvea pa bjezi cim dalje od njih. Zamisli na 100 domena *25% PDVEA 85kn * 100= 8 500

Presparas samo na PDVEU 2125 kuna, ja znam da cu zatrazit pusanje na godaddy.

Ak već kupuješ 100 domena kaj nigdje nema reseller da dobiješ povoljnije

Kud ćeš povoljnije od $8 kod godaddya?

Izbjegavam te strane, pogotovo godaddy koji ima nikakvu podršku a tu je velika odgovornost. Neka netko provali lozinku ili nešto kome se možeš obratiti, ode sve što si radio godinama.

Pogledaj di kupuju naši web hostinzi (i to ne mislim na ove što daju hosting po 10kn/mjesečno) i tamo uzmi…

Tri put prije možeš ostati bez svega s našim hostinzima, nego kod Godaddya.

Ja sam kod godaddya, imaju super podrsku, emailom, odgovor nakon enkoliko sati a i uvijek ih mozes nazvat.

A sad ovo o lozinkama ne razumijem… Pa ako ti netko uzme lozinku bilo gdje ode sve sto imas. A nekako mi se cini da je teze shakirat multimilijunsku kompaniju nego neke kompanije koje zakon mozda niti ne kaci.

GoDaddy, SOPA, ovo, ovo?

[quote=“dadaas”]Ja sam kod godaddya, imaju super podrsku, emailom, odgovor nakon enkoliko sati a i uvijek ih mozes nazvat.

A sad ovo o lozinkama ne razumijem… Pa ako ti netko uzme lozinku bilo gdje ode sve sto imas. A nekako mi se cini da je teze shakirat multimilijunsku kompaniju nego neke kompanije koje zakon mozda niti ne kaci.[/quote]

Email dobijes nakon 7 do 10 sati ako imas srece bez obzira ako tamo pise reply within 2 hours.

Zazvat godaddy,pa mogao bi kupiti 50 domena sa tim pozivom koliko potrosis i objasnis im.

[quote=“aaaaaa21”]Email dobijes nakon 7 do 10 sati ako imas srece bez obzira ako tamo pise reply within 2 hours.

Zazvat godaddy,pa mogao bi kupiti 50 domena sa tim pozivom koliko potrosis i objasnis im.[/quote]

Skype, VoIP Cheap?

[quote=“aaaaaa21”]Email dobijes nakon 7 do 10 sati ako imas srece bez obzira ako tamo pise reply within 2 hours.

Zazvat godaddy,pa mogao bi kupiti 50 domena sa tim pozivom koliko potrosis i objasnis im.[/quote]

DA istina ja ih isto nikad nisam zvao, ali su oni mene zvali. Ali Godaddy je toliko pouzdan da niti ne trebas podrsku, hahaha

Uglavnom neznam zasto bi ih zvao ili trebao podrsku serveri is ve ostalo je objasnjeno na milijon foruma, sve podesenja i sve se moze nac na third party forumima pa stoga i nema nekih problema za one koji su sposobnis e sluziti internetom.

[quote=“Bugi”]Jeste primjetili naglo poskupljenje domena poslije nove godine? Vidim da je na infonetu sa 70 došlo na 85kn a kažu u podršci da su svi poskupili.
Nije mi to baš za zanemariti ako svaki mj moram 10 domena produžiti.

Gdje su kod nas najjeftinije domene? Mogao bi razmislit i selidbi i uštedjet koju kunu.[/quote]

Bugi nećeš puno profitirati, ja mislim jako malo ćeš dobiti.

Naime naveo si da mjesečno moraš produživati, a ne kupiti domene.
Produženje domene je skuplje nego da si kupuješ novu domenu što ovdje nije nitko naveo a to je jako bitna informacija.

Produženje .com domene na godaddy je:

*******.COM
.COM Domain Name Renewal - 1 Year (recurring)

Sku: 10101-1
Quantity:
1 domain
$12.99

$13.01*
(includes ICANN fee)

85 kuna je realna cijena.

Produženje domene na dynadot.com

regular:
$9.99

bulk:
$8.75

Ukoliko imaš puno (60+) domena, bulk cijena nije problem.

[quote=“dadaas”]Ja sam kod godaddya, imaju super podrsku, emailom, odgovor nakon enkoliko sati a i uvijek ih mozes nazvat.

[/quote]

Nebih se složio, imao sam host kod njih i nisam imao dobrih iskustva sa podrškom.

Da imao sam i ja problema s njima, ali njihova podrska mi je pomogla. No vecinu stvari ako me muci potrazim na google. Jednostavno:

Problem “godaddy” -i mislim da nijedna podrska ne resava probleme u par sekundi kao sto to radi godaddy podrska (third party)

Gle, drugačije je kad kupuješ i prodaješ domene nego kad imaš vrijedne sajtove.
Ja sam imao problema jednom kad su mi provaili u gmail i infonet i da nije bilo podrške s kojom sam se čuo preko telefona svako malo bilo bi svega. Ne mogu zamisliti što bi bilo da su domene bile na godaddyu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja