Posluh iskustva?

Imaju neki paket
650 mb
10 domena

650 kn god
Imali ko kakvo iskustvo sa njima

Moj Download.hr je vec godinu dana hostan kod njih. Sve u svemu preporucavam

Ta firma već dugo gazi ovim našim providerskim putovima. Koliko znam, uspjela se sačuvati od svih prljavština toliko uobičajenih kod starih providera.
Već i to je dovoljna preporuka.

Dakle, ako ti paket odgovara, ne treba puno razmišljati.

Pitam zato šta sam ih nazvao i pitao koliki je promet uključen ucijenu odgovor
650 mb
Ponovno pitam koja verzija mysql-a je instalirana neznaju odgovor
koja verzija php opet ne zna odgovor
Drugim rječima sve šta sam pitao nisu znali odgovor i odmah sam se oladio
je—ga šta da bude nekih problema oče li znat išta oni riješit jeli itko tamo radi.

[quote=“dmeter”]Pitam zato šta sam ih nazvao i pitao koliki je promet uključen ucijenu odgovor
650 mb
Ponovno pitam koja verzija mysql-a je instalirana neznaju odgovor
koja verzija php opet ne zna odgovor
Drugim rječima sve šta sam pitao nisu znali odgovor i odmah sam se oladio
je—ga šta da bude nekih problema oče li znat išta oni riješit jeli itko tamo radi.[/quote]
Ovo što si naveo je izrazito čudno, rekao bih skoro nemoguće.
Vrlo vjerojatno su djelatnici bili na terenu (ili spavali kao svi radišni informatičari), a čistačica koja se javila se htjela napraviti pametna… :slight_smile:

1 Like

LoL Šljaker… haha

[quote=“dmeter”]Pitam zato šta sam ih nazvao i pitao koliki je promet uključen ucijenu odgovor
650 mb
Ponovno pitam koja verzija mysql-a je instalirana neznaju odgovor
koja verzija php opet ne zna odgovor
Drugim rječima sve šta sam pitao nisu znali odgovor i odmah sam se oladio
je—ga šta da bude nekih problema oče li znat išta oni riješit jeli itko tamo radi.[/quote]

Da jako sumnjam da nisu znali odgovor, jel svaki dan se cujem sa jednim od djelatnika njihovih i vjeruj mi zna…

Ovako:
Promet: pa po pravilu tu su vrlo fleksibilni. Ne stavljaju takva ograničenja jel je vrlo moguce da je dan mjesec potrošiš x prometa a drugi 5 puta vise zato sto te linkala neka veca stranica. Tako da sto se tice prometa to je jedna od njihovih najboljih strana.
MySQL: server na kojem sam ja: 5.0.26
PHP 5

Što se tiče rješavanja problema, u to ne moraš sumnjat

[quote=“Dži”]Da jako sumnjam da nisu znali odgovor, jel svaki dan se cujem sa jednim od djelatnika njihovih i vjeruj mi zna…

Ovako:
Promet: pa po pravilu tu su vrlo fleksibilni. Ne stavljaju takva ograničenja jel je vrlo moguce da je dan mjesec potrošiš x prometa a drugi 5 puta vise zato sto te linkala neka veca stranica. Tako da sto se tice prometa to je jedna od njihovih najboljih strana.
MySQL: server na kojem sam ja: 5.0.26
PHP 5

Što se tiče rješavanja problema, u to ne moraš sumnjat[/quote]

E to e da sam dobija takav odgovor odmah bi im uplatio za godinu dana
a pošto vidim da imaš iskustva jeli stvarno dozvoljavaju 10 domena ne subdomena,parkdomena itd
Je li za svaku domenu dobijam svoj direktorij svoju bazu podataka
svoj login za svaku domenu posebno i email server posebno

ne da moram sve ukrcat u jedan direktorij i posli ne znam šta mi je šta

Za svaku domenu otvaraš druge direktorije.

Nije sve u jednom direktoriju što i nemože biti.

Ali koristiš sve resurse od glavne domene, baze podataka,web prostor,ftp pristup, mjesečni promet, emaile ako su ograničeni.

Vjerojatno ti se javila jedna od onih ženskica koje rade u većini hosting kompanija. Pojma nemaju, ali im je glas milozvučan. :slight_smile:
Vjerujem da bi na mail dobio konkretan odgovor jer bi bio proslijeđen tehničarima.
Takvo je moje iskustvo sa drugim hosterima, ne sa dotičnim.

da dozvoljeno je 10 vrsnih domena. s time da se komercijalne posebno nadoplacuju. samo je .hr besplatna. jedan ftp klijent koji vidi root i po folderima razvrstane domene, svaka domena je posebno sto se maila tice

PS: mislim da znam tko se javio… i moram reci da se ne bi moglo reci da ima samo milozvucan glas nego i jos podosta atributa i komplimenata bi se moglo reci :slight_smile:

Pozdrav,

nisam htio otvarat opet istu temu a zanima me isti odgovor…posluh da ili ne?

Lp

Ne, podrška užasna

1 Like

Malo sam prosurfao na posluh web stranici i ocajne pekete imaju. Nebi mogao staviti svoj sajt na niti jedan njihov paket cak niti na VPS pakete koje imaju (mozda Maxi VPS bi uspio).

Ako imas neki mini sajt kupi nemas se sto puno mislit mada su ti stranci jako jeftiniji.
Ako mislis na web shared hosting preporucujem: Cheap Webspace Hosting + 1 free domain name - Contabo.com

Malo sam prosurfao na posluh web stranici i ocajne pekete imaju. Nebi mogao staviti svoj sajt na niti jedan njihov paket cak niti na VPS pakete koje imaju (mozda Maxi VPS bi uspio).

Ako imas neki mini sajt kupi nemas se sto puno mislit mada su ti stranci jako jeftiniji.
Ako mislis na web shared hosting preporucujem: Cheap Webspace Hosting + 1 free domain name - Contabo.com

Treba mi hrvatski hosting…reseller se po cijeni isplati…

Bio sam na jednom povoljnom hosting servisu u RH, sve je bilo za 5 ,ali su imali bolest da se ne javljaju na poziv ili mail.
Prešao sam na POSLUH, požalio dan nakon što sam uplatio iznos ponude. Naime, do tada je sve bilo moguće, sve oni to mogu… Nakon uplate, joj pa mi to ne možemo, znate to je problem, treba platiti starom provideru… Sve su to znali kada su mi bezobrazno poslali ponudu. Sada, zahvaljujući njima niti mi stranica radi, a kako stvari stoje izgubiti ću tri domene koje su mi trebali hostati. Pa ako želite probleme i jadnu uslugu, slobodno ih kontaktirajte.

1 Like

Ja uopste ne razumem zasto iko kupuje host od nekih bezveznih firmi…domacih i ex yu drzava kada je svima podrska nula…lako ce mo…im je svima slogan…

Još jedno u nizu loših iskustava s posluh.hr mi se dogodilo danas. Danas sam ja bio ljubazan kao i oni do sada što je njih pak dovelo na još niže grane ljubaznosti. POSLUH je dokaz da svatko može imat firmu. Usluga je dno dna. Nemojte tamo kupovati nikakve pakete pa makar vam dali i besplatno. Naime kroz tri godine(takav sam paket uzeo) domene su mi duže bile offline nego online. Ne samo to, kad ih se kontaktira onda im treba jakoo dugo da odgovore. Zadnji ticket poslan prije 10 dana i još čekam odgovor. A k tome još i gore jer pazite ovo: status sam stavio na hitno i tema ticketa je da ne mogu pristupiti svom accountu kako bi popravio što trebam popraviti kako bi mi stranica bila online. Dakle UŽAS. POSLUH = UŽAS. Neću sada preporuku raditi s kim sam sretan bio dvije godine(prije prijelaza na posluh) ali ima punoooo boljih za dobru cijenu. Ja sam tada prešao radi solidne uštede na paket od 3 godine… Pozz svima

1 Like