Postoji li balkanska Quora?

Da li na Balkanu postoji nešto slično kao Quora, vjerujem da svi znate za taj sajt odnosno društvenu mrežu, za one koji ne znaju to je sajt gdje neko postavi neko pitanje a ostali odgovaraju tj. Q/A platforma. Šta mislite kako bi to kod nas prolazilo, sajt takvog tipa?

Prolazilo bi tako da bi se svelo na zajebanciju kao i sve ostalo.

Licno ja bih uvijek prije isto pitanje pitao na Quori nego na nekoj, neozbiljnoj domacoj stranici istog tipa iz vise razloga.

Bolje ti je istraziti imal to u Njemackoj, Austriji, Svicarskoj ili tak nekoj normalnoj zemlji i to pokusati. Di ces ovdi, bice ti cpc 0.01 i istrosit ces vrime. Bolje je 100 normalnih posjeta, nego 1000 smeca sa balkana.

1 Like

Gledan zadnjih par dana jedan domaci sajt mi ima 6k pv i jedan strani sajt ima 30 posjeta. Viruj da ovaj sa 30 pravi vecu zaradu…sto rec

4 Likeova

https://znatko.com/ mislim da je ovaj najpopularniji kod nas. Čini se ništa posebno.

Nekad bio popularan tajpi.ba, cak je vlasnik bio i na tv-u, reklamirao se po portalima…al fb, twitter, ask.fm i ostala sranja su ga ugusila…tako da nista lokalno ne pocinji samo internacionala :slight_smile: